“Brainers” pristatė albumą “Disco Balls” gimtuosiuose Šiauliuose

Praėjusį savaitgalį šiauliečių roko grupė “Brainers” gimtojo miesto klube “Max’as” pradėjo savo debiutinio albumo “Disco Balls” pristatomąjį turą, o prieš koncertą surengė originalią spaudos konferenciją.

“Su žurnalistais bei fotografais susitikome pačiame miesto centre, vaišinome juos gėrimais ir duona, kalbėjomės”, - pasakojo vienas grupės įkūrėjų Paulius Jasiūnas.

Originalu tai, kad centrinėje miesto gatvėje, neoficialioje jaunimo susitikimų vietoje skambėjo grupės “Brainers” dainos.

“Šiauliuose yra toks laikrodis virš kurio yra gaidys, o pačiame laikrodyje yra įmontuotos kolonėlės. 18 val. vietoje įprastų laikrodžio dūžių, šiauliečiai išgirdo visą mūsų albumą”, - pasakojo originalios idėjos autoriai.

Pats koncertas, anot grupės narių, pavyko gerai.

“Buvo smagu, renginys džiugino kokybe”, - pasakojo P. Jasiūnas.

“Brainers” tądien koncertavo ne vieni. Juos apšildė grupė “Colder”, roko grupės iš Rusijos ir Latvijos.

“Pačiu albumu mes patenkinti. Savo darbą padarėme, dabar laukiame atsiliepimų”, - paklaustas apie debiutinio “Disco Balls” albumo turinį šypsojosi grupės vokalistas Paulius.

Sekantis albumo pristatomojo turo koncertas įvyks jau šį ketvirtadienį Vilniaus “Pramogų banke”.

Jame “brainerius” apšildys dvi jaunos ir perspektyvios sostinės komandos “Flamingo” (ex-Memoria) ir “Hetero”, šiemet atstovausiantys Lietuvai “Eurorock” festivalyje Vokietijoje.


   

Facebook comments