Britney prisipažino praradusi nekaltybę

Popmuzikos princesė Britney Spears pripažino, kad mylėdavosi su buvusiu draugu Justinu Timberlake'u, nors anksčiau prisiekinėdavo, jog saugos skaistybę iki pat vestuvių.

Būsimajame žurnalo W numeryje B.Spears pasakoja apie savo santykius su J.Timberlake'u, kuriais buvo turbūt labiausiai domimasi nuo pat Courtney Love ir Kurto Cobaino laikų.

"Tas išsiskyrimas buvo skausmingiausias dalykas, kokį tik esu patyrusi, - sakė B.Spears. - Mes taip ilgai buvom kartu, ir aš įsivaizduodavau, kaip viskas bus. Galvoji, kad kartu praleisi visą likusį gyvenimą. Ten, iš kur esu kilusi, moteris yra namų šeimininkė. Ir aš taip buvau auklėjama - gaminti maistą savo vaikams".

21 metų B.Spears papasakojo, kad mylėjosi su "'N Sync" dainininku, nes tikėjo, kad vieną dieną jie susituoks.

"Miegojau tik su vienu žmogumi per visą savo gyvenimą, - sakė ji. - Nuo mūsų su Justinu santykių pradžios buvo praėję dveji metai ir aš maniau, kad jis - mano gyvenimo vyras. Bet aš klydau!"

B.Spears, kuri šiuo metu, po pusantrų metų pertraukos, baigia jos įvaizdį pakeisiantį "sugrįžimo" albumą, tvirtino dabar suprantanti, jog jai "reikia laiko pabūti vienai", kad išmoktų "mylėti save".

Kol kas, sakė B.Spears, naujo vaikino ji ieško užjūriuose, ypač - Australijoje ir Ispanijoje, kur vyrai ne tokie "apkiautę".

Komentuodama pranešimus, kad ji susitikinėja su airių gražuoliu Colinu Farrellu, Britney sakė: "Taip, aš su juo bučiavausi. Žinoma! Jis - karščiausias dalykas pasaulyje, oho! Jis toks blogas vaikinas. Tačiau nebuvo nieko rimta".


   

Facebook comments