Britų topuose - įspūdingas "Mumford and Sons" albumo pasirodymas ir internetinio hito "Gangnam Style" triumfas

Naujasis "Mumford and Sons" albumas "Babel" debiutavo iškart pirmoje britų albumų topo vietoje.

Londono grupės antrasis albumas pasirodė net geriau nei debiutinis kritikų išliaupsintas darbas "Sigh No More". Jis tapo pirmuoju grupės hitu numeris vienas ir pasiekė įspūdingą 159 000 kopijų ribą, taip tapdamas greičiausiai 2012 m. parduodamu albumu.

Tokiu būdu jie pagla pirmos savaitės pardavimus gerokai aplenkė Lana Del Rey diską "Born To Die" (117 000) ir Emeli Sande "Our Version Of Events" (113 000).

Kalbėdamas apie tai instrumentalistas Ted Dwane sakė: "Antroji vieta - tai geriausia, ką mums pavyko pasiekti su "Sigh No More", tad šis pasiekimas tikrai yra neįtikėtinas. Jei praėjusiame dešimtmetyje man būtum pasakęs, kad būsiu topuose ir kovosiu su "Green Day", aš turbūt tebūčiau iš tavęs pasijuokęs."

Tuo tarpu "Green Day" turėjo tenkintis tik antrąja vieta britų salose, tad visas viltis dabar telieka dėti į kitas dvi savo trilogijos dalis.

Pink su disku "The Truth About Love" yra trečia, o praėjusios savaitės lyderiai "The Killers" - smunka į ketvirtą poziciją.

Britų singlų topą pagaliau užkariavo korėjietis PSY ir jo internetinis hitas "Gangnam Style", svariai aplenkęs antroje vietoje likusį praėjusios savaitės lyderį, "The Script" kūrinį "Hall Of Fame".

Toliau rikiuojasi Flo Rida su "I Cry", Taylor Swift su "We Are Never Ever Getting Back Together" ir Ne-Yo su "Let Me Love You (Until You Learn To Love)".   

Facebook comments