Būsimojo Bryan'o Ferry studijinio albumo viršelį papuošė modelis Kate Moss

Kurdamas naujojo savo solinio albumo „Olympia“ viršelį Bryan‘as Ferry į pagalbą pasikvietė supermodelį Kate Moss.

Specialiai šiam diskui surengtoje foto sesijoje Moss nufotografuota pozoje, primenančioje 19-ojo amžiaus Édouard Manet paveikslą, pavadintą „Olympia“.

„Kate ilgą laiką buvo fatališkąja mūsų laikų moterimi. Ji buvo tiek pat kontraversiška, kiek ir graži, o kartu ir tapo ir labiausiai kerinčiu moters simboliu nuo Marilyn Monroe laikų,“ sakė pats Ferry.

Jis pridėjo: „“Olympia“ buvo tas pirmasis kabliukas, privertęs mane susidomėti to laikmečio daile, su kuria dabar jaučiu tamprų ryšį.“

Atlikėjas šiam albumui į pagalbą pasikvietė ir visą eilę įspūdingų muzikos pasaulio kolegų: spalio 25-ąją dieną pasirodysiančiame diske pasirodys „Radiohead“ gitaristas Jonny Greenwood‘as, „Red Hot Chili Peppers“ bosistas Flea, „Pink Floyd“ atstovas David‘as Gilmour‘as, „Primal Scream“ bosistas Mani, „Scissor Sisters“ ir „Groove Armada“.
Albumas seks po 2007 metų disko „Dylanesque“, o jame bus galima rasti aštuonis naujus kūrinius bei Tim Buckley „Song To the Siren“ ir „Traffic“ „No Face, No Name, No Number“ koverius.


   

Facebook comments