Buvęs J.Lopez vyras pateikė ieškinį dėl restorano

Aktorei ir dainininkei Jennifer Lopez jos buvęs vyras Ojani Noa pateikė ieškinį dėl sukčiavimo ir sandorio nevykdymo. Vyriškis teigia, kad atlikėja samdė jį vadovauti restoranui tiek, kol šis suklestėjo, o po to - atleido.

Los Andželo apygardos aukštesniajame teisme ieškinys pateiktas šią savaitę, viešai apie jį paskelbta ketvirtadienį. Ieškinyje teigiama, kad nesutarimų kilo dėl to, jog J. Lopez savanaudiškai naudojosi savo pirmojo vyro "pasitikėjimu, meile ir ištikimybe".

Ieškinyje pažymėta, kad J. Lopez "suviliojo" O. Noa imtis vadovauti vos atidarytam "Madre" restoranui 2002-aisiais, pažėrusi "pažadų, kurių niekada nė neketino tesėti, klastingai siekdama manipuliuoti O. Noa, žaisdama šio jausmais jai".

J. Lopez už O. Noa buvo ištekėjusi dešimt su puse mėnesių. Šis vyriškis - pirmasis iš atlikėjos sutuoktinių. Skyrybomis santuoka baigėsi 1998 metų sausį. Anot minėtojo ieškinio, po skyrybų pora liko draugais, o vyriškis manė, kad jiedu "vis dar buvo artimi".

Ieškinyje pažymėta, kad būtent dėl šio ryšio ir dėl įsitikinimo, kad buvo laikomas "šeimos nariu", O. Noa pasitraukė iš vadybininko pareigų kitame populiariame Los Andželo restorane ir naktiniame klube "Conga Room". Vėliau jis priėmė pasiūlymą vadovauti J. Lopez naujojo restorano atidarymui.

O. Noa tvirtina, kad jam buvo pažadėta šešiaženklė suma ir kitokio pelno, tačiau J. Lopez staiga sulaužė žodį ir pasamdė kažką kitą. Tad O. Noa, jo paties teigimu, turėjo grįžti į savo gimtąjį Majamį be darbo ir perspektyvos. Ieškinyje pažymėta, kad O. Noa paslaugų atsisakyta, nes jo įdarbinimui prieštaravo tuometinis J. Lopez sužadėtinis Crisas Juddas.

Pakeitusįjį O. Noa asmenį J. Lopez restorano viešo atidarymo išvakarėse 2002 metų balandį atleido iš pareigų ir dėl pagalbos vėl kreipėsi į buvusįjį sutuoktinį. O. Noa priėmė jos pasiūlymą grįžti ir sunkiai dirbo beveik šešis mėnesius, kad restoranas "Madre" suklestėtų. Pasak ieškinio, vėliau O. Noa staiga vėl buvo atleistas - "be jokios teisėtos priežasties".

O. Noa teigia, kad jam nebuvo paaiškinta, kodėl jis atleistas iš darbo. "J. Lopez tiesiog nusprendė, kad jau išgavo iš O. Noa viską, ko jai reikėjo, ir kad atėjo laikas išmesti jį", - pažymėta ieškinyje.

Ieškiniu iš 35 metų J. Lopez, jos tėvo ir verslo partnerio Davido Lopezo bei kompanijos, kurią jie įkūrė užkandinei "Pasadena" valdyti, siekiama neįvardinamos vertės žalos atlyginimo.

Iš J. Lopez ar restorano komentaro negauta.


   

Facebook comments