CBS į savo laidą pasikvietė Grandmaster Flash

Žymusis Hip-Hop‘o pionierius Grandmaster Flash šį mėnesį pasirodys CBS televizijos laidoje "Sunday Morning News", kur jis pasistengs papasakoti plokštelės ir didžėjavimo atsiradimo istoriją. Kartu su pirmuoju savo "mokiniu" Grand Wizard Theodore, Flash'as atskleis, kaip tapo pirmuoju didžėjumi pasaulyje, davusiu pradžią cutting'ui, back-spinning'ui ir phasing'ui - pagrindus, kuriais šiandien naudojasi visi didžėjai. Šeštadienio ryto laidoje taip pat bus parodytas reportažas iš Berklio universiteto (Berklee College) - pirmosios didelės didžėjavimo pagrindų mokymo įstaigos, esančios Bostone.

"Tai bus be galo įdomi laida," sakė šou prodiuserė Catherine Kim. "Tai pirmas kartas, kai CBS skiria tokį didelį dėmesį DJ menui. Ruošdami šią laidą, mes kalbėjomės su daugybe garsių didžėjų, tarp kurių DJ Radar, D-Styles ir dar tik kylančios žvaigždės."

DJ Radar neseniai padarė bendrą projektą su džiazo pianistu Raul'iu Yanez'u ir įrašė puikiai kritikų įvertintą kompozicijų albumą "Concerto for Turntable". Tai buvo pirmas tokio pobūdžio įrašas, kuriame kartu su orkestro muzika skamba ir scratch'inimas bei kiti DJ muzikos elementai.

Paskutinėse naujienose pranešama, kad Flash'as, kuris neseniai gavo prizą iš milijardieriaus Bill'o Gateso rankų už patį svarbiausią vaidmenį DJ istorijoje, netrukus pradės savo "švietėjiškąjį" turą po JAV koledžus, kurio metu mokys entuziastus savo darbo technikos.

"Aš aplankysiu mažiausiai 30 universitetų, kuriuose dėstysiu apie didžėjavimo pagrindus, kaip naudotis mixer'iu, plokštelėmis ir t.t.," sakė veteranas. "Labai laukiu šio įvykio ir tikiuosi palaikymo."

TV šou "Sunday Morning News", preliminariais duomenimis, turėtų būti rodomas per CBS kanalą kovo 28 dieną.


   

Facebook comments