Christinai Aguilerai palyginimai su Britney - lyg peilis į širdį

Christina Aguilera pripažino, kad jai teko parirti visišką jėgų išsekimą, kai buvo išleistas pirmasis jos singlas – tai įvyko dėl to, kad ją labai neigiamai paveikė nuolatinis lyginimas su Britney Spears.

Dainininkė šovė į šlovės viršūnę 1999-aisiais metais, kai pasirodė debiutinė jos daina „Genie In A Bottle“ – ji iškart buvo pradėta vadinti naująja Britney, teigia „Daily Record“.

Tačiau Christina teigia neapkentusi palyginimų su savo ilgalaike konkurente, kartu vaidinusia Disnėjaus „The Mickey Mouse Club“, kai jai tebuvo 12 metukų – ji labai norėjo tapti žvaigžde savo unikaliu būdu.

Ji kalbėjo: „Kai mane pastatė į vienas gretas su ja, man pasidarė bloga.“

Christina tikina, kad išsivaduoti iš pop princesės įvaizdžio jai pavyko tik tada, kai pradėjo dėvėti gašlius apdarus ir 2002-aisiais išleido albumą „Stripped“.

Duodama interviu Didžiosios Britanijos leidiniui „Daily Record“, ji pridėjo: „Tai man buvo tarsi išsivadavimas. Aš keičiau savo odą, tą įvaizdį, kurį leidybinė kompanija bandė man primesti ir kurį laiką aš jaučiausi lyg trokščiau. „Stripped“ būtent ir parodė, koks aš iš tikrųjų žmogus buvau.“

„Tuo metu aš paklausiau savęs – kaip galėčiau atsikratyti tų palyginimų?“ Ir nepaisant visų jos pakilimų ir kritimų, Christina aiškina, jog nepakeistų nė vieno padaryto žingsnio.

Ji sakė: „Aš visada pasitikiu savo verte ir nesigailiu nei vieno savo sprendimo, nesvarbu ar jis susijęs su mano vaizdo klipais, mano muzika ar rūbų stiliumi – būtent visa tai man ir padėjo tapti tokiu žmogumi, kokiu esu dabar.“


   

Facebook comments