Chuliganų taikiniuose – dainininkių automobiliai

Pastaruoju metu chuliganai pamėgo kišti savo pirštus prie Lietuvos atlikėjų automobilių. Praėjusią savaitę nuo piktavalių nukentėjo uostamiesčio dainininko Amberlife automobilis, prieš kelias dienas kažkoks nenaudėlis raktu subraižė „Yvos“ dainininkės Natalijos “Mazda 121” kėbulą, o antradienio, liepos 5-osios rytą vagys apšvarino ir po ilgesnės pertraukos į sceną sugrįžtančios dainininkės Rūtos Ščiogolevaitės “Nissaną”.

“Nors nuo mašinos buvau nulupusi lipduką su grupės pavadinimu, tačiau matyt tas niekšelis jau seniau buvo įsidėmėjęs mano automobilį. Niekaip nesuprantu, koks “kaifas” žmogui yra daryti blogus darbus kitiems žmonėms”, - gūžčiojo pečiais „Yvos“ dainininkė Natalija.

Piktavaliams užkliuvo ir atlikėjos Rūtos Ščiogolevaitės automobilis, iš kurio, išdaužę langą, pavogė kompaktinių diskų grotuvą. “Apmaudžiausia, jog į grotuvą buvo įdėtas mano taip mėgstamo džiazo muzikanto Al Jearreau diskas, kurį po ilgų paieškų radau vienoje Lietuvos parduotuvėlėje, - apgailestavo Rūta. – Apie vagystę sužinojau iš kaimyno – jis mane prižadino ketvirtą valandą ryto ir papasakojo, jog prabudintas signalizacijos pypsėjimo matė, kaip vagys, išlupę grotuvą, nukūrė tolyn, tačiau vytis jų jau nebespėjo. Susinervinau ir visą valandą žaidžiau kompiuteriu, kol atlėgo pyktis”.

Rūta dažnai kenčia nuo vagių, kurie ne kartą yra nugvelbę dainininkės rankines su jose buvusiais įvairiais daiktais. “Tačiau vieną kartą jie “užsirovė”. Kai pastebėjau, jog pavogė mano rankinę, puoliau skambinti kitu telefonu į savo mobilųjį, likusį pavogtoje rankinėje. Vagišius, užuot išjungęs telefoną, bandė atmesti skambutį, tačiau paspaudė ne tą mygtuką, ir įsidėjo jį į kišenę. Visą pusvalandį klausiausi, kaip jis šnekasi su bendrininku. Išgirdusi, jog jie ketina užsukti į parduotuvę, paskambinau į policiją ir nenaudėliai ten buvo sučiupti”, - jai nutikusią detektyvinę istoriją prisiminė Rūta Ščiogolevaitė.


   

Facebook comments