„Cisco Kid“ koncertavo belgų kariams

Sekmadienį belgų grupė „Cisco Kid“ atvyko į Šiaulius, kur NATO bazėje jų nekantriai laukė Belgijos karinių oro pajėgų pilotai. „Kai sužinojau, kad mūsų kariai dislokuoti Šiaulių bazėje, susisiekiau su Belgijos kariuomenės atstovais ir pasiteiravau, ar nebūtų šaunu surengti jiems koncertą, kai lankysimės Lietuvoje. Kariai labai nudžiugo ir štai mes – Šiauliuose. Tikrai nuostabu sutikti tiek mano tautiečių šiame nedideliame Lietuvos mieste“, - džiaugėsi „Cisco Kid“ lyderis Francis van Mechelenas. „Cisco Kid“ nariai apžiūrėjo visus keturis Šiauliuose esančius naikintuvus F-16, pasėdėjo vieno jų kabinoje, pabendravo su pilotais. „Galimybės keleivio rolėje skristi su „F-16“ nėra, bet vadas mus pakvietė atvykti į oro pajėgų bazę Belgijoje ir ten išbandyti „F-16“ simuliatorių, be to surengti koncertą belgų kariams ne tik Lietuvoje, bet ir tėvynėje“, - sakė Francis.

Vakare Šiaulių klube „Neopolis“ vyko uždaras „Cisco Kid“ koncertas. Jame dalyvavo dauguma Šiauliuose esančių NATO karių iš Belgijos ir Danijos. Į renginį jie pasikvietė ir savo šiaulietes drauges. Vos pasirodžius scenoje „Cisco Kid“ – salėje prasidėjo neregėtos linksmybės. Kariai šoko pagal belgišką „Sex su blondine“ versiją, lietuviškai traukė naują „Cisco Kid“ topą „Ant kalno mūrai“ ir šokinėjo pagal skandalingąją „Kas nešokinės...“. „Belgų grupė atvažiavo į Lietuvą, kad joje lietuviškai dainuotų Belgijos kariams – štai tai aš ir vadinu Europos Sąjunga“, - po koncerto juokėsi Francis. Už labdaringą koncertą atsidėkodami kariai kiekvienam „Cisco Kid“ nariui padovanojo įrėmintas fotografijas, kuriose užfiksuoti garsieji „F-16“.

Po koncerto grupė maždaug valandą dar pasiliko klube, kur vyko diskoteka. Kariai nenorėjo paleisti garsiųjų tautiečių ir kėsinosi juos pavaišinti lietuviška degtine. Deja, jiems teko nusivilti, nes nei šokėja Gwendy, nei MC Tweety – beveik negeria alkoholio, o geriausiai Lietuvos kelius žinančio Francio dar laukė kelionė iki Vilniaus. Audringais vakarėliais Šiauliuose pagarsėję belgų kariai šį kartą neturėjo progos prisivirti košės. Į koncertą juos atvežė dalinio autobusas, o po koncerto – 1 val. nakties – tas pats autobusas grąžino atgal į dalinį.

Belgų grupė „Cisco Kid“ vos atvykusi į Lietuvą pateko į tikrą renginių mataroną. Šeštadienį grupė su nauja daina „Ant kalno mūrai“ prisistatė LRT publikai „Lietuvos dainų dešimtuko“ finale, iš tiesioginio televizijos eterio „Cisco Kid“ keliavo tiesiai į Vingio parką – „Tele2“ koncertą. Pasirodę prieš vakaro žvaigždę „Sash“, „Cisco Kid“ publiką „užvedė“ energingu šou, kurio kulminacija tapo seksualiausios pasaulyje ugnies pūtikės Gwendy pasirodymas. Po koncerto Vilngio parke grupės dar laukė naktinis šou „Tango arenoje“. Šis koncertas buvo pirmas iš penkių, kuriuose grupė ieškos naujos narės. Į finalą, kuris vyks birželio 16 d. Kėdainiuose pateko vilnietės: Inga Tarkovska – išgarsėjusi po to, kai per LKL finalą į krepšinio aikštelę išbėgo apsinuoginusi ir Virginija Čeikinaitė, kurią grupės nariai dėl naivaus žavesio jau spėjo praminti „dievo avinėliu“.

Kiti atrankos koncertai vyks: 10d. - Panevėžyje klube “Egivela”, 11d. - Klaipėdoje klube “DADA”, 12 d. - Šiauliuose “Neopolyje”. Finalas: 16 d. Kėdainiuose klube “Vikonda”.


   

Facebook comments