“Cisco Kid” Lietuvoje ieško naujos narės!

Birželio 5 d. į Lietuvą vėl atvyksta ekstravagantiškoji belgų grupė “Cisco Kid”. Belgai prieš porą metų mūsų šalyje išgarsėjo hitais “Sex su blondine” ir “Kas nešokinės…” “Cisco Kid” gerbėjų buvo išrinkta geriausia 2002 metų “Radiocentro” šokių muzikos grupe.

Grupės vaikinai Francis van Mechelenas ir MC Tweety pranešė, kad šį kartą jie atvyksta ne tik koncertuoti, bet surasti naują grupės narę. Grupėje jau dvejus metus šoka ir dainuoja Belgijoje studijuojanti lietuvaitė Erika Ališkevičiūtė. “Erika į mūsų grupę atnešė daug šarmo! Mūsų ilgametė šokėja Victoria nusprendė tapti manekene ir nebegali nuolat dalyvauti grupės veikloje, todėl mes pamanėme – kodėl nesuradus dar vienos merginos lietuvės? Juk jūsų šalies merginos pasižymi išskirtiniu grožiu. Mes ieškome seksualios, pašėlusios panelės, kuri gerai šoktų, mėgtų nuotykių kupiną koncertinį gyvenimą. Jei ji dar ir mokėtų dainuoti, tai būtų privalumas. Daugelis mano, kad mūsų grupės narės būtinai turi scenoje apsinuoginti. Tai nėra tiesa: Erika niekada to nedarė, nes nenorėjo, o Victoria kartais būdavo be stabdžių. Mes niekada nevertėme merginų daryti to, ko jos nenori, be to pastaruoju metu tapome daug “švankesni”… Juolab, kad Belgijoje turime specialų projektą vaikams, kur apie jokį nusirenginėjimą negali būti net kalbos. Mergina, kurią atsirinksime, ne tik Lietuvoje taps pilnateise grupės nare – ji koncertuos su mumis ir Belgijoje bei Europoje”, - sakė Francis van Mechelenas.

Merginos norinčios tapti “Cisco Kid” narėmis turi iki birželio 1 d.savo aprašą ir nuotrauką siųsti adresu info@aeromuzika.lt arba registuotis atranką rengiančiame klube. Norinčios gauti daugiau informacijos apie projektą “Tapk “Cisco Kid” žvaigžde” gali teirautis tel. 8 674 52356

Atrankos-koncertai vyks: sostinės“Tango arenoje”, Panevėžyje klube “Egivela”, Klaipėdoje – “Dada”, Šiauliuose – “Neapolyje”. Finalas – birželio 16 d. Kėdainių pramogų centre “Vikonda”. “Šiuo metu dėl atrankos-koncerto dar deramasi su Kauno klubais, nes šiame mieste atranką būtinai nori surengti mūsų MC Tweety. Jis buvo įsimylėjęs merginą iš Kauno. Nors jų istorija ir baigėsi nesėkme, Tweety vis tiek mano, kad Kaune merginos ypač puikios”, - sakė Francis.

Atrankų metu bus surengtas ne tik pretendenčių pasirodymas, bet ir koncertuos grupės “Cisco Kid” ir “Meškiukai”. Už geriausias pretendentes galės balsuoti ir žiūrovai.


   

Facebook comments