C.Martin'as ir G.Paltrow laukiasi kūdikio

Kino žvaigždė Gwyneth Paltrow ir Coldplay vokalistas Chris‘as Martin‘as patvirtino tai, ką daugelis jau prognozavo – pora laukiasi kūdikio.

Paltrow buvo pirmadienį Niujorke vykusių „Music Has Power Awards“ apdovanojimų vedėja ir fotografai pastebėjo, jog žvaigždės formos yra kur kas apvalesnės nei jiems įprasta. Būtent tai ir sukėlė įvairias spėliones, kurias vėliau pora teikėsi patvirtinti – Gwyneth nėščia.

Martin‘o ir Paltrow atstovas spaudai trečiadienį, gruodžio 3-ą dieną, pareiškė, kad vaikelio laukiama ateinančią vasarą.

26-erių metų Coldplay frontmenas ir 31-erių metų Oskarų laimėtoja yra pora jau metus su puse. Abu jie retai viešai aptarinėja savo santykius, tačiau gandai apie jų vedybas sklandė jau nuo vasaros, kai Paltrow buvo pastebėta, nešiojantį panašų į sužadėtuvių žiedą. Martin taip pat neseniai atskleidė, jog naujoji jo grupės daina, „Moses“, buvo parašyta specialiai Paltrow.

Nepaisant visko, pora atsisako kalbėti apie savo vestuves – Paltrow, kuri anksčiau draugavo su Brad‘u Pitt‘u it Ben‘u Affleck‘u, vienoje BBC laidoje pasakė, jog laukia pasipiršimo. Kai žurnalistas paklausė, ar to ji laukia iš Martin‘o, ji atsakė: „Aš ne tas asmuo, kurio turėtumėt klausti. Klauskit jo.“


   

Facebook comments