"Coldplay" vokalistas Chris Martin prisijungs prie muzikinio šou "The Voice" komandos

Pranešama, kad Chrisas Martinas nusprendė prisijungti prie amerikietiško televizijos šou "The Voice" komandos. Kaip skelbiama oficialiame grupės blogo pranešime, "Coldplay" lyderis šiame muzikiniame TV konkurse taps specialiu patarėju.

"Labas vakaras. Esame laimingi, galėdami pranešti, kad Chrisas dirbs NBC laidoje "The Voice" kartu su Adam Levine, Blake Shelton, Usher ir Shakira kaip pagrindinis patarėjas."

Martinas bus dar viena žvaigždė, kuris prisijungs prie "The Voice" mokytojų, bandydamas padėti jų komandų dalyviams patobulinti vokalo techniką ar patarti, kaip elgtis ant scenos.

Kol kas suplanuotos trys laidos su Chrisu Martinu, bet manoma, kad jis gali pasilikti dar kelioms ar net visam sezonui.

Praeitais metais Chrisas su žmona, Holivudo aktore Gwyneth Paltrow ir vaikais Apple ir Moses persikraustė iš Londono į Los Andželą. Bet sklinda gandai, kad "Coldplay" lyderis trokšta vėl grįžti į Did. Britaniją.

"Chrisas sakė Gwyneth norintis persikraustyti atgal į savo gimtąją Angliją, kai jų vaikai išeis mokyklinių atostogų", vienas šaltinis atskleidė RadarOnline.

"Jis nėra laimingas Los Andžele. Holivudo blizgesys jam ne prie širdies. Nuo tada, kai ten persikraustė, jis nutolo nuo savo grupės ir tai labai trukdo jo muzikinei karjerai."


   

Facebook comments