Iš "Country Saloon" - į "Country Europa"

Liepos 21d., 19 val., restorane "Užupio sodas“ ( Zarasų g. 5) įvyks klubo "Country saloon“ muzikinio sezono uždarymas.

Sekančią dieną po šio įvykio, klubo šeimininkas Algirdas Klova, kaip ir kas met, išvykstą į prestižiškiausią Europoje, jau trečią dešimtį skaičiuojantį, country muzikos festivalį "Piknik Country Mrągowo“, kurio pagrindinė atrakcija tampa geriausių Europos country muzikos grupių konkursas “Country Europa”.

Viename pirmųjų konkursų, Algirdo Klovos vadovaujama grupė iš Lietuvos “C B S B” laimėjo antrąją vietą.

Šiais metais festivalis “Piknik Country Mrągowo” ir konkursas „Country Europa“ vyks Liepos 23-25 dienomis, o už jo vairo vėl ryžtingai stovės renginio sumanytojas, Lenkijos Country Muzikos Asociacijos Garbės Prezidentas Kornelijus Pacuda. Jo ir LCMA garbės prezidento Algirdo Klovos bendradarbiavimo dėka, į festivalį kasmet važiuoja Lietuvos, Latvijos ir Estijos grupės. Šiemet ta laimė nusišypsojo country roko grupei iš Latvijos "Dakota“ ir įvairiažanrei Lietuvos grupei „The Road Band“.

"Dakotai“ vadovauja vienas žymiausių Latvijos muzikų, kurio dainos jau daugiau nei 30 metų puikiai pažįstamos visai Lietuvai- Edvins Zarinš. Grupei „The Road Band“- ištikimas jos įkūrėjas Aleksandras Belkinas. Abi grupės panašios tuo, kad per eilę metų besikeičiant muzikantams, o kartais ir pavadinimui ("Dakota“ anksčiau vadinosi- "Daldari“), grupių lyderiai išliko ištikimi pasirinktam keliui: E.Zarinš – kietokam country rokui, A.Belkinas – įvairiaspalvei, bliuzinį pagrindą turinčiai muzikai. Kai „The Road Band“ groja country muzika, už jos nuolat slepiasi „juodaodžio šmėkla“.

Visus, kas susidomėjo, kokią gi muziką „The Road Band“ gros viename prestižiškiausių country muzikos konkursų Europoje, klubas „Country Saloon“ kviečia į restoraną „Užupio Sodas“ (Zarasų g.5 Vilniuje), kur liepos 21-ją, 19 val. įvyks šios grupės išlydėtuvės. Čia be populiariųjų dartso (smiginio) varžybų, vaizdo koncertų, girdėsime programą, kurią „The Road Band“ atliks Lenkijoje.

Kitą rytą kelias išves "kelio“ grupę (taip verčiasi „The Road Band“ pavadinimas) į Mrągowo, kur, kaip dainuojama dainoje, veda visi keliai.


   

Facebook comments