D. Arbenina su grupe „Nočnyje snaipery“ grįžta į Vilnių

Geros naujienos tikro, magiško ir turinčio ką pasakyti roko gerbėjams – gruodžio 5-ąją Vilniuje jubiliejinio turo koncertą surengs stiprios dvasios ir balso savininkė, rusų dainininkė Diana Arbenina su grupe „Nočnyje snaipery“.

„Nočnyje snaipery“ – kultinė grupė Rusijoje ir už jos ribų. Artimų sielų kolektyvą 1993-aisiais subūrė Diana Arbenina. Trečiąjį dešimtmetį pradėjusių „nakties snaiperių“ diskografijoje – jau per 20 albumų, taip pat – ilgas sąrašas koncertų, rengiamų tiek gimtojoje muzikantų šalyje, tiek svetur.

Jei kas nors norėtų išvardinti stipriausius „Nočnyje snaipery“, tiesiog negalėtų nepaminėti „Tridsatpervaya Vesna“, „Rubezh“, „Stolitsa“, „Asfalt“... Tiesa, šį sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti. Didžiosios daugumos kolektyvos kūrinių autorė – pati Diana Arbenina, taip pat dainoms naudojamos Josifo Brodskio, Anos Achmatovos ar Federico Garcia Lorca eilės. Iš esmės emocinga ir sofistikuota Dianos Arbeninos kūryba atvaizduoja tai, kuo kvėpuoja inteligentiškoji, kultūrai neabejinga Rusijos visuomenės dalis. Stipri ir charizmatiška vokalistė – neabejotina visos melomanų kartos ikona.

2014-aisiais D. Arbenina užėmė tvirtą antipoziciją Rusijos valdžios veiksmų atžvilgiu. Liepą pradėdama koncertą Ukrainos sostinėje Kijeve vokalistė sušuko: „Nenoriu, kad jie mus draskytų ir kiršintų“.

Neseniai paminėjusi 20-metį scenoje D. Arbenina šiuo metu su savo grupe intensyviai keliauja. Jubiliejinio turo koncertai suplanuoti Rusijos miestuose, taip pat Helsinkyje, Berlyne, Niurnberge, Vienoje, Prahoje, Varšuvoje, Antverpene, Londone, Stokholme, Paryžiuje... Žinoma, drąsieji Rusijos dainiai „Nočnyje snaipery“ nesiruošia aplenkti ir Vilniaus, iš kurio po koncertų visuomet išsiveža šiltas emocijas.

Koncertas sostinės „Forum Palace“ koncertų salėje „Galaxy“ vyks gruodžio 5-ąją. Prisiminus praėjusias D. Arbeninos ir grupės „Nočnyje snaipery“ viešnages, į kurias visi bilietai buvo išparduoti, atlikėjos gerbėjams vertėtų suskubti.


   

Facebook comments