D. Montvydo repeticija prieš Euroviziją – Kauno Žalgirio arenoje

LED ekranai, 3 muzikinės premjeros, armija šokėjų ir itin kruopščiai apgalvotos pasirodymų detalės – jau šį šeštadienį Kauno Žalgirio areną sudrebins didžiausias Donato Montvydo koncertas „Tai mūsų laikas”.

Neslėpdamas, jog tai – labai ilgai lauktas koncertas, atlikėjas jam ruošiasi labai intensyviai. Šalia visų iki smulkmenų apgalvotų šou elementų, Donato Montvydo mintyse - ir albumo „#BLCK” leidybos darbai, kurio pirmuosius egzempliorius gerbėjai išvys būtent šio koncerto metu.

„Praleidus ištisus metus studijoje, kuriant albumą ir jį pabaigus jauti begalinį norą išlįsti į dienos šviesą ir pagaliau pasidalinti su pasauliu tuo, kas brendo ištisus metus ir ištarti – tai mūsų laikas!“ – nekantrauja atlikėjas.

Šiame koncerte organizatoriai ir atlikėjas didžiausią dėmesį skiria kokybei, todėl gerbėjai gali tikėtis kruopščiai apgalvoto šou, prie kurio dirba 30 žmonių komanda.

„Žalgirio arena yra didžiausias koncertas, kokį esu surengęs vietos atžvilgiu, tačiau kiekvieną kartą, kai žengiu į sceną mano pasiruošimas nepriklauso nuo salės dydžio. Visuomet tikslas vienas – palikti žiūrovus ypatingai nustebintus ir laimingus“, - teigia Donatas Montvydas.

D. Montvydas išduoda, kad koncerto metu gerbėjai galės išvysti ne tik specialiai kuriamas projekcijas, choreografiją, bet ir šių metų kelialapį Euroviziją Stokholme iškovoti padėjusį šuolį.

Atlikėjas džiaugiasi, jog scena dalinsis ir su didele komanda kitų gabių žmonių. „Šio koncerto tikslas – patikrinti save ir suteikti kiekvienam esančiam scenoje galimybę dalintis savo gabumais ir talentu su žiūrovais. Baimė varžo mūsų gebėjimus, todėl jai vietos scenoje nėra“.

D. Montvydo koncertas „Tai mūsų laikas“ Kauno Žalgirio arenoje jau šį šeštadienį 19 val.


   

Facebook comments