Dainą mamai atlikti bandęs Kanye West'as pravirko scenoje (video)

Reperiui Kanye West‘ui teko kovoti su riedančiomis ašaromis, kai jis atliko pirmą savo pasirodymą po motinos mirties – tai įvyko po nelaimės praėjus savaitei, Paryžiuje, praėjusio šeštadienio vakarą.

Nepaisant to, jog atšaukė savo pasirodymą „Victoria's Secret“ mados šou kiek anksčiau tą savaitę, West‘as visgi nutarė, kad nenutrauks gastrolių Europoje.

Fanai „Le Zenith“ scenoje jį sutiko ovacijomis – jis buvo pasiruošęs atlikti dainą „Hey Mama“, kurią parašė būtent savo motinai Dondai.

Tačiau kai dainos įžanga pradėjo groti, prireikė dviejų jo kolegų pagalbos, kad šie padėtų reperiui.

Vienas koncerto lankytojas sakė: „Pagalbinis vokalistas ir didžėjus priėjo prie jo ir iš esmės turėjo jį laikyti. Jis aiškiai buvo be galo liūdnas ir sunkiai laikėsi.“

Kaip pranešė spauda, Kanye pasirodymas Briuselyje sekantį vakarą buvo planuojamas, kaip ir anksčiau, tačiau pirmadienį Amsterdame jis oficialiai atšaukė savo šou – tai padaryta tam, kad antradienį West‘as galėtų grįžti į Oklahomą, kur vyks jo motinos laidotuvės.

Donda West, kuri mirė dėl galimų komplikacijų po kosmetinės chirurgijos operacijos, buvo prisiminta draugų ir šeimos narių pamaldose, vykusiose penktadienį Čikagoje.

Čikagos Universitetas, kuriame viename iš fakultetų Donda West dirbo 24 metus, rūpinosi šiuo renginiu, o jame netrūko muzikinių pasirodymų bei kalbų, skirtų velionei profesorei.

Filmuota medžiaga, kaip Kanye West'as "užsikirto" bandydamas atlikti dainą, sukurtą specialiai savo mirusiai motinai:


   

Facebook comments