Dar neatskleista Busta Rhymes pusė

Reperio Busta Rhymes gerbėjai turės galimybę pamatyti dar neatskleistą savo numylėtinio pusę - jo užpakalį. Telekomunikacijų kompanija "Virgin Mobile" ruošiasi išleisti antrąjį savo tekstinių žinučių paslaugos reklaminį klipą, kuriame vaidina Busta Rhymes. (pirmasis klipas su Busta Rhymes vadinasi "Bling")

Klipe, pavadinimu "Butt Naked", Busta atvyksta į prabangų viešbutį, prie kurio įėjimo būriuojasi minia žmonių, norinčių išvystį įžymybę. Savo apartamentuose reperis ruošiasi šiek tiek atsipalaiduoti, prisileidžia karštą vonią, tačiau niekaip negali įjungti televizoriaus valdymo pulteliu, kuris pasirodo yra skirtas atitraukti kambario užuolaidoms. Taigi prie lango iš lauko pusės susirenka gerbėjų minia, kuri alpsta iš susijaudinimo, matydama gyvą repo žvaigždę, kuri net neįtaria, kad yra stebima. Atsisukęs nugara į langą Busta nieko nenutuokia ir ramiai nusimeta kelnes, ruošdamasis lipti į vonią. Žmonėms nenustygta vietoje, tačiau jų džiaugsmas akimirksniu virtsta pasibaisėjimu, kai reperis pasilenkia pakelti nukritusio nuotolinio valdymo pultelio.

Reklaminis klipas pirmiausia bus parodytas Didžiojoje Britanijoje gruodžio 8d., tačiau, jei jūs nekantraujate būti pirmesni, pamatę klipą, užsukite į internetinę svetainę šiuo adresu: bustabutt.com.


   

Facebook comments