"The Darkness" atskleidžia visas trečiojo albumo "Hot Cakes" detales (+ nauja daina)

Šią vasarą Lietuvoje koncertuosianti grupė "The Darkness" atskleidė visas trečiojo studijinio albumo "Hot Cakes" detales.

2006 m. iširęs kolektyvas veiklą atnaujino 2011 m. ir pasirodė praėjusių metų "Download" muzikos festivalyje.

Naujasis diskas taps pirmuoju jų darbu nuo 2005 m., kai pasirodė "One Way Ticket To Hell And Back", o klausytojai jau buvo supažindinti su pirmuoju šio projekto kūriniu - daina "Nothing's Gonna Stop Us".

Albumas "Hot Cakes" bus išleistas rugpjūčio 20-ąją dieną. Diską prodiusavo vokalistas ir gitaristas Justin'as bei Dan'as Hawkins'ai, o kartu su jais dirbo ir ilgametis partneris Nick'as Brine'as.

Kalbėdamas apie albumą Justin'as Hawkins'as sakė: ""Hot Cakes" turi tą neapdorotos muzikos jausmą, kuris buvo pirmajame albume, o kartkartėmis - ir prašmatnumą, pasirodžiusi antrajame. Didžiuojamės šiais kūriniais ir negalime sulaukti, kada juos išgirs klausytojai."

Albume taip pat bus "Radiohead" kūrinio "Street Spirit (Fade Out)" koveris, apie kurį Hawkins'as sakė: "Įtraukėme "Radiohead" koverį, nes jis ilgą laiką yra viena mėgstamiausių koncertinių dainų, o mūsų interpretacija tikrai verta vietos albume."

Vasarą "The Darkness" apšildys Lady GaGos gastroles po Europą, kurių metu .

Albumą "Hot Cakes" sudarys šios dainos:

'Every Inch Of You'
'Nothing's Gonna Stop Us'
'With A Woman'
'Keep Me Hangin' On'
'Living Every Day Blind'
'Everybody Having A Good Time'
'She Just A Girl Eddie'
'Forbidden Love'
'Concrete'
'Street Spirit'
'Love Is Not The Answer'

Jau pristatyta ir antroji nauja albumo daina, pavadinta "Every Inch Of You".   

Facebook comments