David Banner kova su piratavimu

Reperiai pastaruoju metu vis dažniau stengiasi sumažinti muzikos piratavimo įtaką savo įrašams, padarydami albumų pirkėjus loterijų, kuriose galima laimėti automobilius, pinigus, brangenybes ir kitas vertingas dovanas, dalyviais.

Repo naujokas David Banner, pradėjęs savo karjerą 2000-aisiais, taip pat nutarė surengti žaidimą savo naujojo albumo "MTA2-Baptized In Dirty Water" pirkėjams. Banner'is suteikia penkiems savo gerbėjams galimybę laimėti po $10,000 stipendiją, bandydamas kiek įmanoma atitraukti jų dėmesį nuo piratinių albumo kopijų

"Aš iškilau iš mažai privilegijuoto pogrindžio Džeksono mieste, Misisipyje," teigė Banner'is. "Visą tą laiką kovojau dėl aukštesniojo išsilavinimo koledže, kai pagaliau aš jį įgijau, turiu šansą pats tą išsilavinimą suteikti"

Penkios žaidimo dalys bus paslėptos atsitiktine tvarka pirmuose 300,000 albumo kopijų. Penki laimėtojai išloš ne pačius pinigus, o galimybę mokytis ir įgyti muzikos industrijos verslininko ar muzikos prodiuserio išsilavinimą bet kuriame universitete ar aukštesniojoje mokykloje, o tuo pačiu ir mokytis suprasti piratavimo žalą ir atsiriboti nuo jos. Tačiau, jei kuris nors iš laimėtojų nenorės pradėti mokslų, tą galimybę jis galės padovanoti bet kuriam kitam žmogui, kuris sutiks studijuoti.

Paraiškos apie laimėjimus turi būti pateiktos iki kitų metų vasario 28d.

Dar viena įdomybė: Banner'is, kuris anksčiau buvo išrinktas "Studentų parlamento asociacijos" ("Student Government Association") prazidentu "Pietų Universitete" ("Southern University"), norėjo jame surengti savo pasirodymą, tačiau vadovybė jo prašymą atmetė.

Reperis sakė, kad koncertas būtų buvęs visiškai nemokamas, kadangi tai jo buvęs universitetas, bet protestai prasidėjo po to, kai studentų tėvai tam pasipriešino. Nepaisant to, Banner'is ketina surengti pasirodymą už universiteto ribų ir pakartojo, kad tai bus daroma visiškai už dyką.


   

Facebook comments