David'as Guetta – absoliutus visų laikų atsisiuntimo topo lyderis

Pagal internetinės muzikos parduotuvės “OVI Store“ (anksčiau žinomos kaip “Nokia”) tendencijas, 2010-ieji tikriausiai bus pavadinti šokių muzikos suklestėjimo metais, atsižvelgiant į staigų šio žanro kūrinių atsisiuntimo suintensyvėjimą. Žanras šoktelėjo dvejomis pozicijomis į viršų – iš 8-os į 6-ą vietą pačių populiariausių muzikos kategorijų tope po pop, roko ir hiphopo, pralenkdamas indie ir lotynų muzikos žanrus.

Pasak “Ovi”, šiandien didžiausi šokių muzikos melomanai, besisiunčiantys daugiausiai kūrinių, gyvena Rusijoje, po to seka Austrija, Nyderlandai, Didžioji Britanija, Šveicarija, Pietų Afrika, Suomija, Italija ir Meksika.

Viso šio bumo didžiausias „kaltininkas“ yra prancūzų didžėjus, tapęs pasauline superžvaigžde – David'as Guetta. 36 šalyse atliktas „Nokia“ tyrimas parodė, kad Guetta, labiausiai pasižymėjęs su šokių muzikos superhitais „When Love Takes Over” (su Kelly Rowland) ir “Sexy Bitch” (su Akon), “Ovi Music” visų laikų atsisiuntimo tope turi pusę kūrinių (50%). Šitai paverčia David’ą Guettą labiausiai atsisiunčiamu visų laikų šokių muzikos atlikėju “Ovi Music” internetinės muzikos parduotuvėje, smarkiai atsiplėšusiu nuo savo artimiausių konkurentų.

VISŲ LAIKŲ ŠOKIŲ MUZIKOS ATLIKĖJŲ TOP 10 (pagal “Ovi Music” atsisiunčiamų kūrinių duomenis)

1. David Guetta
2. Cascada
3. La Roux
4. Ministry of Sound
5. Basshunter
6. Tiesto
7. Scooter
8. The Chemical Brothers
9. Calvin Harris
10. Faithless

“Ši tendencija rodo, kad susidomėjimas šokių muzika, kuri surado savo nišą atsisiuntimuose, pasaulyje auga” – sako “Ovi Music” muzikologas Geoff’as Roberts’as.

"Atsižvelgus į pastarojo meto šokių muzikos pakilimą, galima teigti, kad tokie atlikėjai kaip David Guetta padeda šokių muziką “išnešti į mases”. Ir tai dar suintensyvės, kai ims vykti šokių muzikos festivaliai, nes praeitais metais šokių muzikos atsisiuntimai kilo tarp gegužės ir rugsėjo. Atrodo, šiemet bus taip pat.”


   

Facebook comments