Debiutinį albumą pristatantys „Electronic I“ važinėjasi dangoraižio liftu

Liepos 3 d., ketvirtadienį, Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės “La Crepe” terasoje įvyks dueto “ELECTRONIC I” debiutinio albumo “Elevator” pristatymo koncertas. Dueto vaikinai, kuriuos populiarumo liftas šiuo metu sėkmingai kelia į viršų, teigia esantys dar toli nuo stogo, bet džiaugiasi, kad mūzos skrenda kartu su jais.

Du talentingi elektroninės muzikos kūrėjai – Paulius Sinkevičius ir Vitas Vaičiulis - susibūrę į kūrybinį duetą „ELECTRONIC I“ tapo vienu didžiausių 2013 metų Lietuvos muzikos atradimu. Jau pati pirmoji grupės daina - „One Dream“ sulaukė milžiniškos sėkmės ir buvo viena grojamiausių dainų Lietuvoje visą vasarą. Sėkmė dar kartą pasitvirtino muzikos apdovanojimuose M.A.M.A.2013, kuriuose duetas pelnė "Metų proveržio" statulėlę.

„ELECTRONIC I“ gerbėjai teigia, kad ši grupė yra viena rimčiausių pretendenčių savo kuriama muzika pramušti nepajudinamas Lietuvos muzikos lokalumo sienas bei įsitvirtinti pasaulinėje muzikos arenoje. Tai įvertinęs SEL lyderis Egidijus Dragūnas taip pat drauge su duetu įrašė dainą „Lyja“, kurios populiarumas šovė į viršų rekordišku greičiu.

Jau rytoj tokie hitai kaip “Lyja”, “One Dream”, “Underwater” pasirodys “ELECTRONIC I” kompaktiniame diske.

“Ne tik nekantriai laukiame savo debiutinio albumo, bet ir labai atsakingai ruošiamės jo pristatymui. Toliau dirbame, žiūrime, ką padaryti kaip įmanoma geriau, kas mūsų galioje. Visada yra kur tobulėti. Savo debiutinį albumą pavadinome taip pat, kaip ir vieną iš dainų – “Elevator”. Ją dedikavome geram mūsų draugui, kurio nebeturime – jis išėjo”, - atskleidė Paulius.

Albumo pavadinime taip pat užkoduotas ir dueto kilimas elektroniniais laiptais į viršų. “Albumu esu patenkintas, bet juo viskas nesibaigia. Jeigu manytume, kad kylame elevatoriumi į 12 aukštą, tai šiuo metu esame kokiame trečiame. Ribų nėra – galima kilti ir kilti aukštyn“, - teigė Vitas.

„Mes nelinkę skubėti, viską darome palaipsniui, mylime muziką ir stengiamės ją pateikti kuo geriau“, - sakė P.Sinkevičius.

2014 metais grupė ruošiasi intensyviam koncertiniam turui po Lietuvos klubus ir festivalius. Bet pirmiausia - jų albumo pristatymo koncertas. „Į jį pasikvietėme ir kartu dirbusius draugus, kitus svečius. Su mumis bus didžėjai Virus J ir L8M8, Soliaris, su kuriuo esame įrašę dainą „Rockets“. Pasirodysime vilkėdami savo mielus „džempakus“, kuriuos mums sukūrė dizainerė Kastė Svilaitė. Žodžiu, bus šventė“, - šypsodamasis kalbėjo V.Vaičiulis. “Be to, visiems atėjusiems padovanosim ne tik gerą nuotaiką, bet ir savo albumą, todėl būtinai ateikit”.

Bilietus į liepos 3 d. “Le Crepe” terasoje vyksiantį grupės “ELECTRONIC I” debiutinio albumo “Elevator” pristatymą galima įsigyti “TICKETPRO” kasose ir internetu. Daugiau informacijos www.ticketpro.lt.


   

Facebook comments