Debiutuojantis italų dainininkas žada pabučiuoti Lietuvos politikę

“Lietuvių kalba iš tikrųjų labai sunki”, - tvirtina Lietuvos popmuzikos debiutantas, 26 metų italas Andre. Tačiau tai jam nesutrukdė perdainuoti kultinį SEL kūrinį “Mes negalim” (jis buvo įrašytas 1995 metais pasirodžiusiame ir didžiulio pasisekimo sulaukusiame grupės albume “Kontrolinis šūvis”). Tiesa, šį kartą kūrinys skamba visiškai kitaip – tiesiog spinduliuoja itališku temperamentu ir vasariška nuotaika, o nepakartojamas itališkas akcentas šypsotis priverčia ir didžiausią paniurėlį.

Andre (tikrasis vardas Andrea Zappa) dar visai neseniai negalvojo, kad jo gyvenimas gali pasisukti tokia netikėta vaga. Vaikinas Lečės miesto radijo stotyje vedė nemenko dėmesio sulaukusią laidą. “Jos tikslas – atskleisti tiesą. Skambindavau muzikantams, politikams, verslininkams ir priversdavau juos klausytojams kalbėti tik tiesą”, - apie savo buvusį darbą pasakoja Andre. Kartą jam taip net pavyko sustabdyti neteisėtas viešbučio statybas.

Tokios atviros, dažnai net aštrios, diskusijų laidos patiko ne visiems. Po kurio laiko Andre gavo radijo stoties vadovų siūlymą pailsėti ir atostogaujant pagalvoti apie naujas idėjas. Jaunasis italas atostogoms pasirinko ne Viduržemio jūros paplūdimius, o keliones. Apkeliavęs beveik visas Europos šalis, užsuko ir į Lietuvą.

“Čia iš karto sutikau begalę gerų draugų ir gražių merginų, tad nusprendžiau čia apsistoti. Pradėjau domėtis lietuviška popmuzika, vaikščioti į koncertus, po kurio laiko ir pats nusprendžiau pabandyti savo jėgas, - pasakoja Andre, prieš tai savo muzikinius sugebėjimus su draugais demonstravęs tik Italijos karaoke baruose. – Sutikau žmones, kurie man padėjo. Įrašų studijoje net apie keturis mėnesius eksperimentavome, ieškodami savito skambesio”. Be “Mes negalim”, kuris jau sukasi radijo stočių eteryje, Andre įrašė dar kelis kūrinius, kuriuos muzikos žinovai įvertino kaip ypač pavykusius.

Kaip ir dera italui, Andre neįsivaizduoja gyvenimo be muzikos, merginų ir, žinoma, futbolo. Po dviejų savaičių prasidėsiančiame Europos futbolo čempionate jis suspaudęs kumščius palaikys “squadra azzura” (Italijos rinktinę). “Jeigu italai taps čempionais, aš iš laimės pabučiuosiu Lietuvos politikę Kazimierą Prunskienę”, - žada humoro jausmo nestokojantis debiutantas Andre.


   

Facebook comments