„Dee & Kamy” išleidžia naują kūrinį su garsiu Amerikos reperiu (+ audio)

Žymiausias Lietuvos hiphopo duetas „Dee & Kamy” pristato naują singlą „The Real One“. Metus brandintas muzikinis produktas jau iškeliauja į radijo stotis bei taip pat papildys grupės koncertinį repertuarą.

Naujausias lietuvaičių muzikinis darbas buvo įrašytas kartu su garsiu Amerikos reperiu J-Ro (grupės „Tha Alkaholiks“ nariu). Los Andželo atlikėjas, kurio tikrasis vardas yra Džeimsas Robinsonas, 2011 metų rudenį svečiavosi vilniečių organizuotame renginyje „Senoji Mokykla #4”. Šio muzikinio festivalio metu scena dalijosi taip pat ir „Dee & Kamy”, todėl natūralu, kad to paties muzikinio stiliaus propaguotojai šauniai susibičiuliavo.

Bendro kūrinio gimimas visgi buvo spontaniškas atsitiktinis reiškinys. Tik dėl pražiopsoto skrydžio amerikietis turėjo likti dar vienai dienai Vilniuje. Tautmilas Čeida-Kamy bei Valdas Kazakevičius-Dee pasiūlė atlikėjui įrašyti bendrą kūrinį. J-Ro iškart sutiko su šia muzikine kolaboracija. „Tą pačią naktį visi susibūrėme mūsų studijoje: rašėm tekstus, Dee rinko atitinkamus garsus ir lipdė bendrą muzikinę aranžuotę. Apie 4 val. ryto puolėme įrašinėti vokalines partijas. Vos nepavėlavome nuvežti J-Ro į orouostą!“, – nuotaikingai kūrybinį procesą prisimena Tautmilas Čeida-Kamy. Visiško atsidavimo vedini dainos pamatus muzikantai sudėliojo vos per vieną naktį. Pats J-Ro liko labai patenkintas šalimi, vykusiu festivaliu bei bendro kūrinio galimybe su „Dee & Kamy” kolektyvu. „Dažniausiai mes įspūdžius iš buvusių renginių prisimename nuotraukomis ar video medžiaga. Džiugiausia, jog Lietuvos atveju potyriai buvo kitoniški ir prisiminimus apie šalį regiu bendrame kūrinyje. Čia buvo įdėta meilė ir atsidavimas, todėl dalelė šios šalies visada liks su manimi“, – prisiminimais apie Lietuvą dalinasi amerikietis.

Tai dar vienas solidus žingsnis būsimo „Dee & Kamy” albumo link. Retas kuris Lietuvos atlikėjas turi tokią galimybę bendriems darbams su profesionaliais užsienio muzikantais. Daina „The Real One“ dvelkia soul ir jazz elementais pagardintais hiphopo lyrika. „Džiaugiamės turėję puikų šansą padirbėti su tokio aukšto lygio hiphopo meistru bei šį kūrinį pristatyti būsimame „Filling The Gap“ albume“, – mintimis dalijasi Valdas Kazakevičius-Dee. Lietuvaičiai šiuo metu stipriai dirba prie naujojo albumo, o vieną būsimą „perliuką“ pristato jau dabar. Šią dainą taip pat bus galima išgirsti lietuviško hiphopo rinkinyje „Ultimatumas 5“, kuris netrukus išvys dienos šviesą!   

Facebook comments