Deivido Basčio solinėje karjeroje – nauja pradžia (+ video)

Grupės „Pikaso“ narys Deividas Bastys, muzikinį kelią pradėjęs dainuodamas solo, sugrįžta prie šios veiklos – perspektyvus atlikėjas klausytojams pristato naująją savo dainą „Skirtingi“.

Klaipėdoje, kur šiuo metu gyvena dainininkas, įrašytas kūrinys – apie tai, kad dviejų romantiškai vienas kito atžvilgiu nusiteikusių žmonių skirtybės gali sukelti problemų ten, kur jų mažiausiai tikimasi; apie meilę, kuri ne tik jungia, bet ir skiria. Beje, naujajai dainai jau nufilmuotas ir vaizdo klipas: stilinga istorija, susukta netoli Klaipėdos esančiame aerodrome, pasakoja dramatišką ir kliūčių kupiną žavingos lakūnės ir lėktuvų mechaniko santykių istoriją. Po ilgesnės pertraukos solinę dainą įrašęs atlikėjas sako, kad jo muzikinis stilius gali gerokai skirtis nuo grupės „Pikaso“. „Nors esu grupės narys, noriu atskleisti save ir solinėje muzikinėje veikloje. Todėl man ypač įdomu, kaip šį mano debiutą sutiks klausytojai, – atviravo Deividas. – Su didžiuliu malonumu atlieku „Pikaso“ dainas – tiek garsiausius hitus, tiek naujausius kūrinius, tačiau siekiu plėtoti ir savo stilių, kuris kalbėtų pats už save.“

Ar ir toliau dainuos grupėje „Pikaso“, Deividas kol kas neatskleidžia – anot jo, viskas esą paaiškės lapkričio 17-ąją Klaipėdos Žvejų rūmuose vyksiančiame lietuviškos popmuzikos koncerte „Didysis šou“. Beje, čia įvyks ir vienas iš suplanuotų Deivido solinių pasirodymų, kurių metu jis naująją dainą atliks su gyvo garso grupe.

Naujos Deivido Basčio dainos vaizdo klipą galite pažiūrėti čia:


   

Facebook comments