Dėl pernelyg iššaukiančios aprangos iš laidos "Sesame Street" pašalinta Katy Perry viešai pasijuokė iš šios situacijos (+ video)

Rugsėjo 25-ąją dieną laidoje „Saturday Night Live“ nusifilmavusi JAV pop dainininkė Katy Perry pasijuokė iš neseniai didelį ažiotažą sukėlusio atšaukto jos pasirodymo vaikams skirtoje laidoje „Sesame Street“.

Praėjusią savaitę TV prodiuseriai buvo priversti atsisakyti dainininkės ir programos personažo Elmo situacijos demonstravimo, nes laidelę žiūrinčių vaikų tėvai pamanė, jog atlikėjos apranga buvo pernelyg demonstruojanti jos figūrą.

„SNL“ skiltyje„Bronx Beat“ pasirodžiusi Perry vilkėjo dar labiau iššaukiančius marškinėlius, ant kurių puikavosi ir to paties Elmo veidas.

Dainininkė, vaidinusi 16-metę bibliotekos savanorę, atsakinėdama į klausimus demonstratyviai šokinėjo ant sofos, o laidą vedusi Amy Poehler kartu su komike Maya Rodolph visaip šaipėsi iš daug dėmesio sulaukusios situacijos: „Kam rūpi, jei kūdikiai žiūri į krūtis – krūtys juk maitina kūdikius, ar ne tiesa?“

Vėliau toje pačioje laidoje Perry atliko du savo kūrinius – „California Gurls“ ir „Teenage Dream“.


   

Facebook comments