Dido ir Travis džiugins gerbėjus naujais kūriniais

Dainininkė Dido išleido naują savo singlą "White Flag" iš nekantriai laukto jos naujo albumo "Life For Rent", parduotuves pasiekusio rugsėjo 1-ąją.

Jos sugrįžimas į topus buvo vienas laukiamiausių ir daugiausiai diskutuotų šiais metais - visiems knieti sužinoti ar Dido pavyks pakartoti neįtikiną prieš tai sekusio albumo sėkmę.

Daina "White Flag", kurią parašė Dido, buvęs Madonnos bendra-autorius Rick'as Nowels'as ir dainininkės brolis Rollo iš "Faithless", turėtų pateisinti visas atlikėjos gerbėjų viltis.

Debiutinis Dido albumas "No Angel" buvo išleistas 1999-aisiais ir parduotas daugiau nei 12 milijonų dolerių tiražu visame pasaulyje ir beveik trijų milijonų - vien Didžiojoje Britanijoje.

Interneto muzikinis žurnalas "Dotmusic" suteikia galimybe peržiūrėti Dido naujojo singlo "White Flag" vaizdo klipą. Tai galite padaryti paspaudę .

Didžiosios Britanijos roko atstovai Travis paskelbė visas detales, susijusias su nauju ir ilgai lauktu singlu

Daina "Re-Offender", kuri taps pirmuoju darbu, pristatančiu ketvirtą grupės albumą "12 Memories", Didžiojoje Britanijoje singlo pavidalu bus išleista rugsėjo 29-ąją.

Tai bus singlas, susidedantis iš dviejų diskų - pirmajame gerbėjai galės be pagrindinio kūrinio rasti pridėtines dainas "Definition Of Wrong" bei "Enemy", kai tuo tarpu antrajame bus "The Sea" ir "Don't Be Shy".

"Re-Offender", kurią prodiusavo patys Travis kartu su Tchad'u Blake'u, jau dabar galima pasiklausyti oficialio grupės .


   

Facebook comments