Didžiausi britpop eros konkurentai - "Blur" ir "Oasis" vedliai planuoja kartu įrašinėti muziką

"Blur" lyderis ir netrukus pirmąjį solinį albumą išleisiantis Damon Albarn prasitarė apie tikimybę įrašyti bendrų kūrinių kartu su buvusiu "Oasis" vedliu Noeliu Gallagheriu.

Muzikantai, kurie dešimtajame dešimtmetyje, britpopo klestėjimo laikais buvo patys aršiausi konkurentai ir negailėdavo viens kitam aštrių žodelių, ilgainiui užkasė karo kirvį, o praeitais metais netgi kartu grojo "Royal Albert Hall" scenoje per "Teenage Cancer Trust" renginį.

Paklaustas, ar jie pratęs bendradarbiavimą, Albarnas atsakė:

"Neretai susitinku su Noeliu. Kartais susirašom sms žinutėmis. Visai įmanoma, kad ateityje ką nors įrašysim kartu. Gerai, prisipažinsiu - kalbėjomės apie tai, tačiau dar nieko konkretaus. Dabar Noelis baiginėja savo naujojo albumo įrašus. Aš ruošiuosi savo solinio albumo išleidimui, todėl dabar netinkamas metas. Bet mudu bent kartą apie tai kalbėjomės."

Debiutinis solinis Damono Albarno albumas "Everyday Robots" bus išleistas jau labai greitai - balandžio 28 dieną. Jis su savo naująja grupe "The Heavy Seas" vasarą surengs koncertinį turą ir pasirodys "Latitude" festivalyje.

Neseniai pasklido gandai, kad Albarnas daugiau neketina koncertuoti su "Blur". Nors iš tiesų artimiausios ateities grafike nenusimato jokių koncertų su savo grupe, muzikantas gandus paneigė:

"Viskas tarp mūsų gerai. Esu tikras, kad kažkada vėl kartu grosim," optimistiškai teigia jis. "Būtų tiesiog kvaila daugiau niekada gyvenime negroti tų dainų."

Naujausias Damono vaizdo klipas "Lonely Press Play":


   

Facebook comments