Didžiausiu 2013-ųjų metų atradimu vadinama Lorde: "Dainuodama atrodau kaip hobitas Golumas" (+ video)

Lyg iš niekur šiemet muzikos pasaulyje atsiradusi ir nepaprastai išpopuliarėjusi Naujosios Zelandijos dainininkė Lorde savikritiškai palygino save su "Žiedų valdovo" personažu Golumu, sakydama, jog dainuojanti ji panaši į šį šiurpios išvaizdos hobitą.

Hito "Royals" atlikėjai 2013-ieji buvo nepaprastai sėkmingi metai. 16-etė atlikėja (kuriai lapkričio 7-ą sukako 17-a) tapo pačia jauniausia dainininke, pakilusia į 1-ą JAV "Billboard" singlų topo vietą per pastaruosius 26 metus (paskutinįkart tai padarė 16-etė Tiffany su daina "I Think We're Alone Now" 1987 metais). Lorde albumas "Pure Heroine" susilaukė didžiulio pripažinimo, ji yra nominuota "Grammy" ir vadinama didžiausiu šių metų atradimu, nors ir kritikuojama dėl to, jog kartais per aštriai atsiliepia apie kai kuriuos savo kolegas (David Guetta, Miley Cyrus, Taylor Swift).

Dainininkės, kurios tikrasis vardas - Ella Maria Lani Yelich-O'Connor, neaplenkė ir tamsioji šlovės pusė: gruodžio pradžioje Lorde nemėgstantys "Twitter" vartotojai prieš ją ir jos vaikiną Jamesą Lowe paleido piktų ir rasistinių komentarų ataką.

Bet Lorde nenusiteikusi liūdėti. Kalbėdama apie savo pasirodymus, ji pajuokavo:

"Kai esu ant scenos, negalvoju, kaip atrodau dainuodama. Tiesiog susikoncentruoju į savo jausmus ir stengiuosi juos išreikšti. Žinau, kad dainuodama atrodau kaip Golumas, tad viskas gerai."

Lorde gyvai atlieka savo hitą "Royals":


   

Facebook comments