Didžiosios Britanijos singlų tope karaliauja naujokas, albumų - veteranai

Debiutuojantis reperis Eamon‘as ir toliau tvirtai laikosi Didžiosios Britanijos singlų topo viršūnės, kai tuo tarpu tarp albumų dominuoja veteranai.

20-metis, kurio tiradoje, skirtoje buvusiai meilei, „F**k It (I Don't Want You Back)“, randame net 33 keiksmažodžių, jau ketvirtąją savaitę po debiutavimo ant aukščiausio laiptelio, išlieka pirmas.

Itin neblogai šią savaitę pasisekė gražuolei iš Niu Džersio, Christinai Millian, kuri tapo aukščiausia savaitės naujiena ir debiutavo antroje pozicijoje su naujausiu singlu „Dip It Low“. Jis, beje, kitą savaitę pretenduos ir į „Music.lt Top 40“.

Natasha Bedingfield, 22-metė garsiojo savo brolio Daniel‘io sesutė, nepasiekė sau keltų tikslų, tačiau pasirodė gana neblogai – jos debiutinis singlas „Single“ debiutavo ant trečios topo pakopos. Tuo tarpu jo brolis, 2001-aisiais išgarsėjęs debiutiniu supersinglu „Gotta Get Thru This“, vis dar gydosi po automobilio avarijos gimtojoje Naujojoje Zelandijoje.

„Indie“ stiliaus grupė Keane, kilusi iš Battle miesto rytiniame Susekse, tapo dar viena aukštai debiutavusia naujiena – ji atsidūrė 4-oje pozicijoje su daina „Everybody's Changing“. Keane viena vieta aplenkė buvusią „Boyzone“ žvaigždę Ronan‘ą Keating‘ą ir jo duetą su amerikiete Leann Rimes „Last Thing On My Mind“.

Buvęs grupės „Blur“ gitaros virtuozas Graham Coxon švenčia dar vieną savo solo hitą po to, kai kandžiai pasitraukė iš legendinės britų grupės – jo daina „Bittersweet Bundle Of Misery“ debiutavo 22-oje vietoje.

Roko legendos „The Who“ po ilgos pertraukos – vėl topuose. Jie geriausiai parduodamų albumų sąraše su savo geriausių hitų rinkiniu „Then and Now“ debiutavo penktojoje pozicijoje.

Guns‘n‘roses su savo geriausių dainų kompiliacija „Greatest Hits“ – pirmi albumų tope.

Toliau randame ir dar daugiau „senukų“ – savo retrospektyvinių darbų sėkme gali džiaugtis „The Shadows“, „Abba“ bei „The Bay City Rollers“. Sero Cliff‘o Richard‘o buvusi grupė džiaugiasi šviežia sėkme su albumu „Life Story“, atsidūrusiu septintoje vietoje, kai tuo tarpu Švedijos pop superžvaigždės užkopė dviem pozicijom aukštyn į 17-ąją su „Gold - Greatest Hits“ – neįtikėtina tai, kad šiam albumui tai jau 466-oji savaitė tope.

Buvę širdžių ėdikai, škotai „The Bay City Rollers“ randami 30-oje vietoje, o kiek aukščiau – dvi vėl atgijusios žvaigždės – Prince‘as ir George‘as Michael‘as, įsitaisiusios atitinkamai 21-oje ir 24-oje vietose.


   

Facebook comments