DJ Kay Slay rūpinsis talentingo reperio karjera

Harlemo įžymybė DJ Kay Slay ruošiasi papildyti Hip-Hop'o magnatų gretas, atidarydamas nuosavą įrašų kompaniją "Street Sweepers Entertainment". Pirmasis atlikėjas, su kuriuo garsus Hip-Hop'o didžėjus pasirašė kontraktą, yra jaunas reperis Papoose, kuris praeityje įrašinėjo kartu su žymiuoju Kool G Rap. Jo balsą galima išgirsti 1998-aisiais išleisto Kool G Rap albumo "Roots of Evil" kūrinyje "Home Sweet Funeral Home". Iki šiol Papoose buvo išleidęs vieną singlą "Thug Connection" 1999-aisiais.

Kay Slay sakė, kad Papoose buvo toks įkyrus, kad jam neliko nieko kito, kaip tik duoti jaunajam reperiui galimybę pasireikšti. Ir šis sprendimas visiškai pasiteisino.

"Jis lankė mane kiekvieną savaitę "HOT 97" studijoje ir nešė man savo įrašus," sakė Kay Slay. "Jis nuolat kartojo, kad yra geriausias. Tokius žodžius aš išgirstu beveik kasdien, todėl iš pradžių jis man nepadarė didelio įspūdžio. Aš tada nežinojau, kad jis yra tas, kuris įrašinėjo su Kool G Rap. Vieną dieną jis galutinai mane suerzino, kai pasakė, kad yra geriausias, o aš neva per dau "pasikėlęs". Taigi aš daviau jam šansą, perklausiau jo įrašą ir tada supratau, kad jis kalbėjo tiesą. Papoose iš tiesų yra įspūdingas reperis. Jis tiesiog trykšta energija, būtent tai labiausiai patinka žmonėms."

Iš pradžių Kay Slay leido Papoose parepuoti jo vedamoje radijo laidoje "Drama Hour". Po to pasirodymo kilo nemažas susidomėjimas naujoku.

"Telefonų linijos užlūžo, visi ėmė skambinti ir klausti: 'Who the f**k is that?'”

Taigi Kay Slay nuo šiol rūpinsis Papoose karjera savo kompanijoje, kurią atidarydamas atsisakė "Columbia Records" paslaugų. Pasak jo, ši kompanija nemokėjo reklamuoti jo albumų, ypač paskutiniojo "The Street Sweeper Vol. 2: The Pain From The Game", kuriame galima rasti išskirtinių įrašų tokių žvaigždžių, kaip Three 6 Mafia, Scarface, Ghostface, Joe Budden, G-Unit, 50 Cent, Joe, Eminem, Obie Trice, Cam’Ron ir kitų.

"Columbia tiesiog nežino, kaip elgtis su Hip-Hop'o albumais," sakė Kay Slay. "Aš jiems daviau A klasės albumą su A klasės artistais."


   

Facebook comments