DJ Muggs eksperimentuoja su roko ir Hip-Hop'o muzika

Cypress Hill prodiuseris DJ Muggs ketina sukurti tokį muzikos albumą, kuriame Hip-Hop'o ir rock-n-roll'o stiliai taps vienu unikaliu lydiniu, vadinamu "Mash-Ups". Šis žodžių junginys, anglų/jamaikiečių kalbos terminas, muzikoje yra naudojamas apibūdinti visiškai skirtingų muzikinių stilių maišymą į vieną darinį, kuriame išryškėja tų stilių originalumas. Tuo tarpu kitu žodžiu "Blend" vadinamas dažniausiai repo kūrinys, kuriame originalūs žodžiai "suklijuojami" su kitais beat'ais, o kartais ir instrumentinėmis akompozicijomis. DJ Muggs'o atveju, tai bus repo lyrics'ų, pvz. 50 Cent, ir roko muzikos, pvz. Nirvana, blend'ai. Šiuo Mash-Ups stiliaus albumu Muggs'as sieks panaikinti kaikurias ribas.

"Dėl kažkurios priežasties repo atlikėjai nori klausytojus laikyti jų sukurtoje dėžėje arba apribotoje erdvėje. Bet iš tikrųjų mes galime būti daug kūrybiškesni ir išradingesni. Aš niekada nenorėjau jausti ribas muzikoje, nes muzika yra meno forma, kuriai reikia laisvės."

Dėl tos pačios priežasties Vakarų pakrantės prodiuseris-veteranas jau pradėjo vesti radijo laidą pavadinimu "Mash-Up Radio", kuri turėtų pratęsti Hip-Hop'o muzikos skverbimąsi į platesnes auditorijas.

"Tai padės Hip-Hop'ui prasimušti į roko muzikos stotis, o rokui į Hip-Hop'o stotis. Klausytojai galės labiau praplėsti akiratį ir susipažinti su naujomis kultūromis."

DJ Muggs pridūrė, kad Mash-Ups stiliaus kūriniai yra didelė retenybė Hip-Hop'o muzikoje, nors blend'ai jau seniai išsikovojo garbingą vietą.

"Anglijoje pradėta maišyti Britney Spears ir Bink 182 muzika, taigi aš nusprendžiau padaryti kažką panašaus. Blend'ai buvo pradėti kurti jau seniai, tam pradžią davė Run-D.M.C. dar 9-ajame dešimtmetyje. Bet Mash-Ups'ai bus didelė naujiena."

Kad nebūtų pažeistos autorinės teisės, didžiąją dalį albumo kūrinių sudarys Muggs'o leiblą valdančios kompanijos "Interscope Records" roko grupių muzika ir repo atlikėjų balsai.

"Visi teisiniai sunkumai dėl semplų buvo panaikinti, todėl albumą bus galima išleisti oficialiai."

Muggs'as jau padarė įžangą būsimam albumui nauju miksteipu, kuriame patalpinti keletas Mash-Ups'ų, kuriuose sumiksuota 50 Cent, Nirvana, Eminem, Jimi Hendrix, Jay-Z, Tupac, Biggie ir daugelio kitų kūryba.


   

Facebook comments