D.Montvydas: „Nuklydimų būna kiekvieną dieną!”

Vienas geidžiamiausių šių dienų atlikėjų – Donatas Montvydas pristato singlą iš albumo „Norim dar“ romantišku pavadinimu „Meilė amžina“. Šią dainą parašęs D.Montvydas patikina, kad tai – jo tikri jausmai ir įsitikinimai, nors tarp eilučių palieka ne vieną atvirą klausimą.

„Tai yra daina iš pastarojo albumo „Norim dar“. Jos skambesys yra mažytė užuomina į mano 2015 metų muzikos koncepciją, – pasakoja D.Montydas. – Šią dainą įrašėme su muzikos prodiuseriu Gyčiu Valicku-Tri Real. Sėdėjome, ieškojome ir suradome.“

Daina „Meilė amžina“, kaip ir kiti D.Montvydo kūriniai, gimė prie fortepijono. „Iš pradžių gimsta „žuvytės“ – melodija ir harmonija, paskui tenka galvoti apie aranžuotę ir dainos formą“, – procesą trumpai apibūdina Donatas.

Kūrinys „Meilė amžina“ – jo širdies muzika. O tekstas pasakoja apie tai, kas sukasi atlikėjo galvoje.

„Šiame kūrinyje aš kalbu apie tai, ką jaučiu. Klausytojui aš sakau, kad tikiu amžina meile. Vienareikšmiai. Vienintelis dalykas, kurio klausiu, kaip tą meilę išlaikyti bėgant laikui. Juk kai mes esame jauni ir drąsūs, pilni aistrų, vienas kitą matome kitokioje šviesoje, turime kitas vertybes, dažnai kliaunamės vizualiniais dalykais. Dainoje klausiu – ar tebemylėsime vienas kitą, kai nebūsime jauni, bet kartu sakau, kad nuo nuklydimų vis tiek grįžtame atgal“, – sako D.Montvydas.

Ar jo gyvenime taip pat esama nuklydimų? Tikrai taip!


   

Facebook comments