Dueto „Golden Parazyth“ laukia festivalio „Moscow Music Week“ scena

Vasara baigėsi, festivalių sezonas – ne. Elektroninės muzikos duetas „Golden Parazyth“ šiandien išvyksta į Rusijos sostinę Maskvą, kur jų laukia muzikos festivalio „Moscow Music Week“ scena. Įdomu tai, kad tai bus pirmoji dueto viešnagė Maskvoje – devintus karjeros metus skaičiuojantis duetas dar nė karto nebuvo Rusijos teritorijoje.

Pagal pasaulyje populiarią atlikėjų pristatymo muzikos verslo profesionalams formulę pirmą kartą rengiamas miesto festivalis „Moscow Music Week“ papildys Europos festivalių žemėlapį. Jo organizatoriai – ilgametę patirtį muzikos pasaulyje turinti ir ne vieną muzikos profesionalų konferenciją Rytų Europoje pristačiusi organizacija „Colisium“.

Šį savaitgalį Maskva taps bene svarbiausiu muzikos įvykiu visame regione. Jame dalyvaus visa alternatyvi Rusijos muzikos industrija: įvairūs festivaliai, įtakingos muzikos leidyklos, žiniasklaidos leidinių, radijo stočių, televizijų atstovai, koncertų organizatoriai, vietos po saule ieškantys atlikėjai bei muzikos profesionalai, kurių muzikos skonio nesugadino politika ar populiarioji kultūra. Į Maskvą atvyksta ir tarptautiniai muzikos industrijos atstovai. Juos vilioja ne tik paskaitos ir diskusijos apie muzikos verslą Rusijoje, bet ir įvairiose miesto vietose vykstantys koncertai, vakarėliai ir kiti pasirodymai.

Festivalio svečiams ir miesto publikai įvairiose Maskvos koncertų salėse ir klubuose koncertuos šimtai atlikėjų – ne tik iš Rusijos, bet ir Jungtinės Karalystės, Serbijos, Šveicarijos, Estijos, Danijos, Ukrainos, Vengrijos, Baltarusijos ir kitų šalių. Itin margoje festivalio programoje šiemet pasirodys Lietuvos publikai jau pažįstami rusai „On The Go“ ir Inga Copeland iš Jungtinės Karalystės, serbai „Repetitor“, merginų grupė iš Šveicarijos „The Chickitas“, estai „Holy Motors“ ir „Rin La“, vengrai „Lorinc Barabas“, danai „Rune Frunch Trio“, grupės „Indirect“ ir „Potreba“ iš Ukrainos bei kiti kylantys atlikėjai iš Rusijos ir kitų šalių.

Įvertinkite gyvai atliekamą „Golden Parazyth“ kūrinį „In The Night“:

Festivalio „Moscow Music Week“ ir muzikos konferencijos „Colisium“ delegatų sąrašas toks pats margas ir stiprus. Paskelbta, kad renginyje dalyvaus „Grammy“ nominantė Jay Messina, „Universal Music“ atstovai Ilya Boots ir Yekaterina Mircha, „MTV“ muzikos direktorius Rustam Kireev, „Adidas“ prekės ženklo vadovė Anastasia Podolskaya, „Lenovo“ marketingo direktorius Anton Mitsuk, Lietuvoje žinomas DJ Fargo, „Kommersant magazine“ muzikos žurnalistas Boris Barabanov, „Kometa Records“ direktorius Gleb Lisichkin, tarptautinės muzikos agentūros „Gordeon Music” generalinis direktorius Andrew Campbell ir daugelis kitų. Renginyje taip pat dalyvaus šie festivaliai ir jų atstovai: „Ment Ljubljana“, „Funky Elephant Festival“, „Nashestvie“, „Subbotnik Festival“, „Dobrofest“, „World of Sineria“, „Wild Mint Festival“, „Ahmad Tea Festival“, „Crimeafest“ ir galybė kitų muzikos profesionalų, kurie mūsiškiams „Golden Parazyth“ galėtų padėti įsitvirtinti Rusijos rinkoje.

Grupės „Golden Parazyth“ Maskvoje laukia net du pasirodymai. Pirmasis iš jų numatytas rugsėjo 10 d. 19:30 val. pagrindinėje festivalio scenoje „Live Music Stage“. Ši scena yra tarptautinės muzikos parodos „NAMM Musikmesse Russia“ dalis ir bus vienintelė scena po atviru dangumi visame „Moscow Music Week“ festivalyje. Šiame renginyje vien praėjusiais metais apsilankė daugiau nei trylika tūkstančių žmonių, o savo naujausius muzikos produktus, sprendimus ir paslaugas pristatė beveik 200 kompanijų ir pasaulinių prekės ženklų.

Antrasis „Golden Parazyth“ pasirodymas suplanuotas rugsėjo 11 d. vakarą 23:00 val. ir įvyks muzikos klube „China Town Cafe“. Tai viena iš svarbiausių Maskvos naktinio gyvenimo erdvių, kurią itin pamėgo vietos hipsteriai, muzikos kritikai ir koncertų organizatoriai. „China Town Cafe“ yra įsikūręs Maskvos širdyje ir alternatyvios muzikos apdovanojimuose „Steppe Wolf“ buvo pripažinta „Geriausia nauja vieta“ visame mieste. Įdomu tai, kad šių apdovanojimų pagrindinis organizatorius – Lietuvoje žinomas šiuolaikinės Rusijos kultūros komentatorius, žurnalistas, muzikos kritikas ir akademikas Artemijus Troickis.

Tai jau nebe pirmas kartas, kai „Golden Parazyth“ pavadinimas ir Lietuvos vardas matomas tarptautinių festivalių afišose. „Waves Vienna“ (Austrija), „Europavox“ (Prancūzija), „Free Form Festival“ (Lenkija), „Tallinn Music Week“ (Estija), „Playground“ ir „Summer Sound LMT“ (Latvija) – tai tik keli Europos festivaliai, kuriuose savo pėdsakus jau paliko elektroninės muzikos duetas. Giedriaus Širkos ir Aurimo Vilkišiaus tandemas ir šįkart neslepia savo ambicijų. Lietuvaičiai sieks užmegzti naudingas pažintis bei kovoti dėl publikos ir muzikos profesionalų dėmesio.

Daugiau informacijos: www.musicweek.org


   

Facebook comments