Dvi didelės reperio Kanye West'o naujienos: gimusi duktė ir pristatytas naujas albumas "Yeezus" (+ audio)

Vienas žymiausių pastarojo meto reperių - amerikietis Kanye West'as - šiomis dienomis nedingsta iš naujienų antraščių.

Su jo vardu siejamos net dvi didelės naujienos - viena jų liečia muzikinį, kita - jo asmeninį gyvenimą. Pastaroji naujiena siejama su jo drauge Kim Kardashian. Birželio 15 d. pora susilaukė dukters, kurios vardas kol kas neskelbiamas.

Tuo tarpu reperio talento gerbėjai jau gali džiaugtis naujojo Kanye West'o albumo "Yeezus" dainomis - antradienį oficialiai išleidžiamas diskas jau pristatomas internete.

Šeštasis repo žvaigždės albumas sudarytas iš netikėtai mažai - vos dešimties - kūrinių, tačiau su projektu siejami vardai - išties stulbinantys. Tarp disko prodiuserių išskiriamas "Daft Punk" duetas (dainos "On Sight", "Black Skinhead", "Send It Up") bei legendinis Rick'as Rubin'as ("I Am a God").

Kviestinėmis žvaigždėmis šiame albume tapo Frank'as Ocean'as ("New Slaves"), Chief Keef ir Justin'as Vernon'as iš Bon Iver ("Hold My Liquor"), Travis Scott ("I'm In It"), Kid Cudi ("Guilt Trip"), Charlie Wilson ("Bound 2") bei King L ("Send It Up").

Pats atlikėjas teigia, jog šis albumas, kaip ir visi jo darbai, bus visiškai kitoks ir atskleis dar vieną jo muzikinį eksperimentą. Įdomu tai, jog nė vienas kūrinys iš albumo "Yeezus" dar nebuvo išleistas singlo pavidalu. Pats K. West'as apie tai sako: "Šiuo metu, kai aš klausausi radijo, nebejaučiu jokio noro ten būti."

Kviečiame išgirsti visas 10 naujų Kanye West'o kūrinių jau dabar. Albumas "Yeezus" - jūsų dėmesiui:   

Facebook comments