Džordana Butkutė išgirdo žiūrovų prašymus – surengs papildomus koncertus

Nors Lietuvos scenos karaliene tituluojama Džordana Butkutė tik ką oficialiai baigė koncertinį turą, atlikėja jau kuria tolimesnius planus. Grandiozinės sėkmės su programa „Nesudeginta ant laužo“ sulaukusi daininkė, dar šią žiemą žada surengti 2 papildomus koncertus: vasario 21-ąją Alytuje ir vasario 14-ąją Kėdainiuose – tiems, kurie dar nespėjo išvysti šio griausmingo šou.

„Lietuvoje ant vienos rankos pirštų galima suskaičiuoti atlikėjus, kurie sukviečia pilnas arenas gerbėjų. Džordanai tas nepasirodė didelis iššūkis. Maža to, ji jau planuoja papildomus koncertus. Manau, kad koncertas Alytuje bus ne mažiau sėkmingas nei jau buvę šio turo koncertai. Apsilankyti šiame koncerte turėtų nepraleisti progos ne tik gerbėjai Alytuje, bet ir aplinkinių miestų gyventojai: Marijampolės, Druskininkų, Vilkaviškio ir kitų“, – sako bendrovės „Tiketa“ vadovas Andrius Žiauberis.

Džordanos Butkutės koncertinis turas truko kiek daugiau nei mėnesį. Jo metu daininkė aplankė penkias didžiausias šalies arenas. Žiūrovų prašymu, buvo nuspręsta surengti du papildomus koncertus.

„Alytuje bene pirmą kartą į koncertą bus pardavinėjami ir stovimi bilietai, kad publika galėtų šėlti, nevaržydami savęs. Ankstesniuose Džordanos koncertuose aktyviai linksminosi tiek jaunimas, tiek ir brandesnio amžiaus žmonės“, – kalba A. Žiauberis.

Savo gerbėjams koncerte Džordana atliks nemažai naujų hitų, tarp jų – „Išlošti gyvenimą“, „Virš aukštų debesų“, „Bels lietus“, „Noriu būti savim“ bei naujai aranžuotų populiariausių dainų – „Man patinka“, „Tavęs ieškojo mama“, „Džordža“, „Dėl tavęs“, „Vienas namuose“, „Nemylėjau tavęs“ ir kitas.

Papildomus koncertus Džordana Butkutė surengs Alytaus arenoje vasario 21 d., o Kėdainiuose – vasario 14 dieną. Bilietus į koncertą Alytuje platina „Tiketa“.


   

Facebook comments