Eightball & MJG - puikus ilgaamžiškumo pavyzdys

8-Ball & MJG yra Memfio repo duetas, kuriam 2002-aisiais išskirtinai pavyko patekti į šiais metais 10-ąjį gimtadienį atšventusią "Bad Boy Records" kompaniją, su kurios pagalba bus išleistas devintasis albumas "Living Legends" šių metų gegužės 11-ą dieną. Šie Southern Rap atstovai labiausiai išgarsėjo JAV ir pasaulyje su 1999-ųjų albumu "In Our Lifetime, Vol. 1", nors pirmasis jų įrašas pasirodė dar 1993-aisiais. Dabar 8-Ball & MJG sėkmingai susigrąžina klausytojų pagarbą jau su pirmuoju naujo albumo singlu "You Don't Want Drama", kuriam, vos tik prasiskverbus į kelių radijo stočių grojaraščius, pasisekė priminti geriausius dueto laikus.

Daugiau nei 10 metų vienu ir tuo pačiu amatu užsiimantys žmonės gali prarasti entuziazmą, bet tik ne Eightball (Premro Smith) ir MJG (Marlon Jermaine Goodwin). Ilgaamžė draugystė lieka tokia pat sipri, kaip ir energija, besiveržianti iš naujo singlo. Belieka laukti viso albumo, o kolkas galima paieškoti priežasčių, dėl ko Eightball ir MJG tebėra kartu.

"Jeigu šalia tavęs esantis žmogus džiaugiasi už kiekvieną tavo pergalę ir padeda, kai tau sunku - jį galima vadinti ištikimu draugu," sakė 8-Ball. "Mums niekada neteko suabejoti vienas kitu."

8-Ball & MJG tebevadinami vienais Pietų repo vedlių, sugebėjusių su šiuo stiliumi pasiekti nacionalinę sėkmę dar praėjusiame dešimtmetyje. Šie vyrukai buvo pirmieji Memfio reperiai, sulaukę platininio įrašo ir atkreipę muzikos industrijos dėmesį. Tokie pasiekimai nesuteikė galimybės P. Diddy suabejoti savo pasirinkimu.

"Aš buvau jų gerbėjas nuo pat pradžių. Nuo pat pirmos dienos, kai juos išgirdau, mano pagarba jiems vis augo," sakė "Bad Boy" bosas. "Tai buvo logiškas sprendimas, pasikviesti juos pas save."

"Living Legends" albume galėsime išgirsti įvairių atlikėjų, nuo Lil' Jon, Ludacris, Big Boi (iš OutKast) ir Bun B (iš UGK) iki 112 ir Sleepy Brown. Tarp kitų albumo prodiuserių dirbs ir vietiniai kompanijos nariai Deric'as "D-Dot" Angelitte ir Stevie J.

Living Legends pasirodys prekyboje gegužė 11-ąją.


   

Facebook comments