Elektroninės muzikos gerbėjai savaitgalį praleido „Revolution Festival 2016“

Praėjusį savaitgalį „Revolution Festival 2016“ į Sudeikių miestelį Utenos rajone sutraukė maždaug 1420 dalyvių, kurie turėjo galimybę ištisas 56 valandas mėgautis vienais iš geriausių reggae, jungle, drum and bass, techno, hardcore ir psy trance atlikėjų kūriniais.

„Kai tris dienas trukusiame festivalyje išjungiami garsas ir aparatūra, nurenkamos dekoracijos, išsiskirsto paskutiniai festivaliautojai, apninka dvejopi jausmai. Euforija, kad visus metus planuotas ir ruoštas renginys pavyko, tačiau kartu ir liūdna, jog viskas baigėsi, o kito teks laukti visus metus“, – emocijomis po renginio dalijosi festivalio organizatoriai.

Pirmąją naktį pamaloninti buvo jungle ir reaggae gerbėjai, kuriems visą savo energiją atidavė Demolition Man (GB) ir Chopstick Dubplate komanda – Aries (GB), Jacky Murda (GB). Išdidžiuoju festivalio liūtu puošta „Promised Land“ scena tarytum užsidegė nuo tikrų džiunglių ritmų. Nors buvo planuota, kad festivalio žvaigždė Demolition Man ant scenos praleis tik vieną valandą, užvestas publikos nuotaikos jis „Revolution Festival 2016“ dalyviams skyrė net tris energijos užtaiso pilnas valandas. Pats atlikėjas festivalio auditorijos paprašė grįžti kitąmet, atsivežti savo draugus ir paprašyti festivalio organizatorių jį vėl pakviesti į renginį.

Demolition Man pakeitė svečias iš Lenkijos I:Gor, o šeštadienį visas jungle dvasias kvietė HoT iš Rusijos, negalėjęs atsigrožėti festivalio vieta, kurioje viskas susiliejo į vieną – pieva, miškas ir vienas skaidriausių Lietuvoje Alaušo ežeras. Šeštadienio naktį Promised Land sceną užgrobė sunkioji elektroninės muzikos artilerija – hardcore garsais apsišarvavę CriS3R (SE/IT), Terrorbunny (RU) ir Okcid (RU).

„Neverland“ scena lankytojus žavėjo savo persikūnijimu iš plieninės techno tvirtovės į įvairiaspalvę psy trance šventovę. D. Carbone (IT) drebino aplinkui esantį mišką šaltais ir sielą užvaldančiais kūriniais, o psy trance ateivis Mantra Flow (DK), valdė publiką nuo lazeriais ir skaitmeniniais vaizdais apšviestos scenos.


   

Facebook comments