Elton‘ą John‘ą juoktis priverčia sūnus

Lapkričio 4 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertą su grupe surengsiantį D. Britanijos deimantą serą Elton‘ą John‘ą šypsotis ir juoktis verčia pirmąją praėjusių metų Kalėdų dieną gimęs sūnus Zacharis.

Legendinis atlikėjas niekada neturėjo rūsčios žvaigždės reputacijos, tačiau į pasaulį atėjus pirmagimiui Zachariui, kūdikis tapo tikru niūrios ir slogios E. John‘o nuotaikos „priešnuodžiu“. Tad į tėvo vaidmenį puikiai įsijautusio atlikėjo veide šypsena tapo dar platesnė, o juokas skamba dar garsiau.

„Kai koncertuoju, kartkartėmis apie jį pagalvoju vieno ar kito kūrinio metu ir tuomet iš karto nusišypsau ar net nusijuokiu. Prisiminimai apie Zacharį labai greit pakelia nuotaiką. Jis nuostabus mažas berniukas“, – teigia šių dienų muzikos genijus ir vienas sėkmingiausių atlikėjų.

64-erių metų tėvu tapęs Elton‘as John‘as taip pat prisipažino, jog nuostabu tėvu tapti sulaukus brandaus amžiaus.

„Mano gyvenimas buvo gana įspūdingas. Per nugyventus metus nutiko tokių dalykų, apie kuriuos aš net negalėjau drįsti svajoti. Kiekvieną gyvenimo duotą dovaną aš vertinu kaip didžiausią lobį. Tuo tarpu Zacharis yra didžiausias turtas ir didžiausia dovana. Tik gaila, kad jis auga taip greit“, – kalba atlikėjas.

Be to, Elton‘as John‘as sako tapęs tikru vaikams skirtų knygų ekspertu: „Kiekvieną vakarą 18.30 val. mes Zachariui skaitome pasaką, nušviečiančią visą praėjusią dieną“.

Net ir būdamas garsaus tėvo sūnumi Zacharis turi laikytis griežtos dienotvarkės ir, nors jis yra be galo mylimas ir jam tenka viskas, kas geriausia, jis nepanašus į išlepintą turtingų tėvelių atžalą.


   

Facebook comments