Elton'as John'as užsipuolė George'ą Michael'ą

George'as Michaelas vienam britų žurnalui parašė laišką, kuriame ragina gerbėjus ignoruoti sero Eltono Johno "žiaurias pastabas" apie jo gyvenimą ir muziką.

George'as Michaelas buvo priblokštas, kai Eltonas apkaltino jį dėl "keisto" elgesio, o jo karjerą pavadino "nuviliančia". Taigi jis parašė jausmingą laišką žurnalui "Heat", kuris jį išspausdino antradienį.

Jame jis teigia, kad, priešingai nei manoma, Eltonas Johnas pastarąjį dešimtmetį su juo beveik nesikalbėjo ir beveik nieko nežino apie jo asmeninį gyvenimą.

George'as Michaelas rašo: "Man labai liūdna, kad turiu rašyti šį laišką visos visuomenės akivaizdoje, bet jaučiu, kad neturiu kito pasirinkimo, tik gintis (ir tam tikra prasme ginti savo partnerį Kenny nuo kai kurių komentarų, kuriuos Eltonas prieš kelias savaites pareiškė žurnale "Heat".

"Norėdamas, kad mano gerbėjai pernelyg rimtai nevertintų žiaurių Eltono "pastabų" apie mano gyvenimą ir nesirūpintų dėl tos "keistos vietos", kurioje šiuo metu esu, manau, kad laikas tiksliai apibūdinti mano draugystę su seru Eltonu Johnu ir tai, kaip jis galėjo prieiti prie tokių neigiamų išvadų dėl mano gyvenimo", - rašoma laiške.

"Eltonas Johnas labai mažai žino apie George'ą Michaelą, tai faktas. Priešingai nei susidaręs įspūdis, mes pastaruosius 10 metų retai kalbėdavomės. Tai galbūt daugelį nustebins, bet mes niekada neaptarinėjome mano asmeninio gyvenimo. Niekada, - rašoma toliau. - Taigi niekada nebuvome tikrai artimi, ir tai labai liūdna. Kitaip tariant, jis žino tiek, kiek ir dauguma mano gerbėjų".

Pasak George'o Michaelo, Eltonas Johnas prisirankiojo gandų gėjų bendruomenėje. Abu šie muzikantai yra garsiausi ir didžiausios sėkmės sulaukę britų artistai gėjai.

"Deja, visada žinojau, kad Eltono draugų ratas yra labiausiai kunkuliuojantis gandų katilas visame mieste ir kad pagarba mano privatumui nebuvo visiškai garantuota, - rašė Georg'eas Michaelas. - Jis žino, kad nemėgstu gastroliuoti, kad rūkau per daug marihuanos ir kad mano albumai vis dar patenka į pirmąsias vietas - tiek, kiek ir gerbėjai".

41 metų George'as Michaelas sako, kad "retai būdavo toks laimingas" ir kad už tai yra dėkingas savo partneriui Kenny ir gerbėjams.

Eltonas Johnas garsėja kandžiomis pastabomis apie kitas muzikos žvaigždes. Spalio mėnesį jis apkaltino Madonną "krutinant lūpas pagal įrašą".


   

Facebook comments