Eminem‘o kūryba kelia grėsmę?

JAV slaptosios tarnybos (The United States Secret Service), kurių paskirtis - rūpintis prezidento saugumu, tapo dar viena organizacija, kuriai nepatiko Eminem'o kūryba. Šįkart reperis nemalonumų gali susilaukti dėl vieno anksčiau įrašyto, bet neišleisto kūrinio "We as Americans" teksto. "Dėjau ant pinigų, nerepuoju negyviems prezidentams/Labiau norėčiau pats pamatyti negyvą prezidentą" - būtent ši eilutė ir užkliuvo prezidento "sargybai". Kūrinyje nėra paminėta dabartinio JAV prezidento Bush'o pavardė, bet slaptųjų tarnybų atstovai CNN žinioms sakė, kad į tekstą buvo atsižvelgta labai rimtai. "Mes visada privalome atkreipti dėmesį į bet kokį grasinimą, net jei tai repo kūrinys, ir užkirsti kelią bet kokiems veiksmams, jei tik jų imamasi," aiškino organizacijos įgaliotinis John Gill.

Tuo tarpu reperio atstovas Dennis Dennehy tikino, kad pastarasis kūrinys nebuvo iki galo baigtas įrašyti, nes kažkur pasimetė arba buvo pavogtas. Dennehy taip pat sakė, kad nebuvo tikras ar kūrinys išvis kada nors būtų buvęs išleistas.

Tačiau jis pasirodė internete praėjusią savaitę kartu su dar septyniais taip ir neišleistais Eminem'o kūriniais, rinkinyje "Straight From the Lab".


   

Facebook comments