EXEM įrašinėja bendrą kūrinį kartu su garsiu Lietuvos atlikėju

Vasarą po ilgos pertraukos naują albumą išleidusi naują albumą "Origami" grupė EXEM artimiausiu metu atnaujins savo tinklalapį adresu www.exem.lt. Prie tinklalapio atnaujinimo prisidės ir grupės EXEM fanų klubo nariai, beje kuriantys ir atskirą savo interneto svetainę.

EXEM jau pradėjo įrašinėti naują albumą. Vieną naujų kūrinių, kurį pavadino "Balta Žiema", po kelių savaičių bus galima išgirsti ir radijo stočių eteryje.

"Tai elektroninės muzikos baladė apie šiltus žmonių jausmus, šaltą ir vėjuotą žiemą. Tikimės, kad šią dainą mūsų gerbėjai įvertins gerai", - sakė " "exemai".

Savo muzikos gerbėjams muzikantai ruošia ir vieną didelę staigmeną. Šiuo metu Kryžius ir Skirmantas įrašinėja bendrą kūrinį su vienu itin garsiu Lietuvos atlikėjų. EXEM nariai sako dar nenorį atskleisti paslapties, tačiau artimiausiu metu viskas turėtų paaiškėti.

EXEM šiuo metu intensyviai ruošiasi gruodžio mėnesio koncertams. Muzikantai nusipirko naujos koncertinės aparatūros, su specialistų pagalba rengia videoinstaliacijas pasirodymams. Grupės kontaktus galima rasti interneto svetainėje www.exem.lt.


   

Facebook comments