„Exit Vilnių“ į atostogas išlydės James Zabiela, Anthony Pappa ir Sharam

Gegužė – paskutinis klubo „Exit Vilnius“ mėnuo sostinėje prieš tradicines vasaros atostogas Palangoje. Atsisveikinti iki rudens klubui padės Lietuvoje vienas už kitą labiau laukiami didžėjai. Vilniaus scenai ruošiasi garsūs ir geidžiami: James Zabiela, Anthony Pappa ir Sharam.

James Zabiela – penktadienį

Į mėnesio reivo nakties titulą drąsiai pretenduos gegužės 10-oji. Jau šį penktadienį išbandyti „Exit Vilnius“ garso sistemų atvyks James Zabiela iš D. Britanijos.

Dėl rankų miklumo šimtapirščiu vadinamas atlikėjas liks ištikimas sau ir scenoje tradiciškai rikiuos efektų blokus, kontrolerius, „iPad“ planšetes ir kitus moderniausius elektroninius žaislus.

Nuolatinėje kelionėje po platų pasaulį dreifuojantis James Zabiela į Europą grįžta iš turo po Pietų Korėjos, Japonijos ir Singapūro šokių aikšteles. Senajame žemyne praleidęs vos kelias dienas, jau kitą savaitgalį didžėjus savo plačia ir nuoširdžia šypsena sveikins Brazilijos klubinėtojus.

Finišas – visu garsu

Gegužės 17 dieną – ne mažesnė šventė visiems, linksintiems pagal šokių muziką. Viešnagei klube „Exit Vilnius“ ruošiasi Anthony Pappa iš D. Britanijos. Vienas techniškiausių pasaulio didžėjų atvyksta švęsti „Darkbeat“ mikso išleidimo.

Paskutinė klubo naktis prieš vasaros atostogas laukiama gegužės 24 dieną. Skolą klubo lankytojams sugrąžins ir klubą į Palangą išlydės megažvaigždė Sharam iš JAV, daugeliui žinomas kaip „Deep Dish“ dueto narys.

Svečias eklektišką ir energingą muziką pristatys po didžiausią Lietuvos klubinę auditoriją renkančios radijo laidos „Jovani@Club“ vėliava.


   

Facebook comments