Festivalį „Tallinn Music Week“ pradės Lietuvos roko grupės „Colours Of Bubbles“ pasirodymas

Jau šį ketvirtadienį legendiniame Talino klube „Von Krahl“ lietuvių roko grupės „Colours Of Bubbles“ koncertu prasidės trečiasis Baltijos šalių muzikos festivalis „Tallinn Music Week 2001”.

Kartu su „Colours of Bubbles“ inauguraciniame koncerte pasirodys vietos „indie“ žvaigždės „Honey Power“ ir „Mirabilia“, sparčiai kylanti grupė iš Suomijos „On Volcano“ ir bardas iš Škotijos Alanas McKimas (Alan McKim).

„Tallinn Music Week“ – tai didžiausias Baltijos šalyse muzikinis festivalis – konferencija, kuriame grupių muziką įvertina per 100 muzikos verslo profesionalų iš viso pasaulio. Jiems per tris festivalio dienas koncertuos per 150 atlikėjų ir grupių iš Estijos, o taip pat kitų Baltijos šalių, Suomijos, Švedijos, Rusijos, Didžiosios Britanijos, net Kanados ir Japonijos.

Alternatyvinę „indie“ ir „country“ muziką atliekantys šiauliečiai „Colours Of Bubbles“ tapo vieninteliais Lietuvos atstovais „Tallinn Music Week 2011“. Šiais metais organizatoriai festivalio dalyvius atrinko, perklausę jiems internetu atsiųstus arti 300 muzikos grupių ir atlikėjų įrašus.

„Tallinn Music Week 2011” – vienas iš svarbiausių Talino, Europos kultūros sostinės muzikinės programos renginių. Jo metu koncertai visą savaitgalį vyks 11 skirtingų vietų Estijos sostinės centre. Šalia Estijos roko ir elektroninės muzikos žvaigždžių, šiemet publikai pasirodys folkloro, džiazo ir net klasikinės muzikos atlikėjai.

„Colours Of Bubbles“ kelionę į „Tallinn Music Week 2011“ parėmė Muzikos informacijos ir leidybos centras bei „Aukštaitijos bravorai“.

„Colours Of Bubbles“ koncertas „Tallinn Music Week“ – kovo 23 d., ketvirtadienį, nuo 20 val. „Von Krahl“ (Rataskaevu 10, Talinas).


   

Facebook comments