Festivalis „Devilstone“: nuo paskaitų iki ekstremalaus meno

Rokenrolo dvasia alsuojantis festivalis „Devilstone“ liepos 16-19 dienomis Anykščių Dainuvos slėnyje savo lankytojams ruošia aktyvią ir kūrybišką nekoncertinę programą. Visos festivalio veiklos yra nemokamos, o kai kurių dalyviams pasiseks – festivalis dosniai apdovanos aktyviausius!

„Gama“ scenoje be koncertų vyks interaktyvios muzikantų, muzikos ekspertų paskaitos – „Masterclass“. Istorijos, įžvalgos, patarimai – diskusija su publika ir gyva patirtis iš muzikantų lūpų. Šioje scenoje galės pasireikšti ne vien muzikos profesionaliai, bet ir festivalio dalyviai. Mokantys garsiai kriokti, rėkti, riaumoti kviečiami varžytis unikaliose festivalio „MC Growl“ kovose. Sugebantiems rankose nulaikyti būgnų lazdelę būtų nuodėmė nesudalyvauti greičiausio būgnininko konkurse.

Festivalyje bus galima išmėginti ir savo proto aštrumą. Protmūšiui „Galvūzai“ vadovaus ilgametis festivalio draugas Aidas Puklevičius, o dalyvaujančios komandos turės progą pademonstruoti savo išmanymą muzikos srityje – nuo POP iki ekstremaliausios muzikos. Mėgstantys aktyvų sportą laukiami festivalio futbolo ir paplūdimio tinklinio varžybose.

„Devilstone“ metu tamsiomis ir neoninėmis spalvomis išsiskirs tamsaus meno oazė „Masinė hipnozė“. Čia susirenka niūrios estetikos kūrėjai, vaizduotę žadina Lietuvos ir užsienio menininkų darbų ekspozicija ir saviti peformansai. Šių metų tema – Kūnas. Tad į jį bus žvelgiama iš nekasdienių perspektyvų, jis bus išreiškiamas keisčiausia forma, o kai kurie performansai bus pažymėti ženklu „S“. Ši erdvė – tai vieta ir publikos meninei saviraiškai.

Šalia menų oazės įsikurs ir žaidimų taškas – „Hobby Shop Lounge“. „Devilstone“ rekomenduoja žaisti – nuo paprastųjų šaškių iki stalo futbolo. Viskas gryname ore.

„Pelėdoms“ DEVILSTONE siūlys naktinį kiną („Tokie blogi, kad net geri“) arba šėlsmą iki nukritimo naktinėse šokių aikštelėse. Iki paryčių veiksianti „Rocktheque“ scena ruošia tris skirtingas programas tris naktis iš eilės: „4-osios scenos“ „diskoteką“, post-punk vakarėlį bei 1969-1989 metų geriausių roko kūrinių programą.

Be festivalio teritorijoje vykstančių pramogų ir koncertų pasitikti pasiruošęs ir nuostabus Anykščių miestelis. Kultūriniai paminklai, muziejai, gamta – Anykščiams netrūksta žavesio ir miestelio svečius dominančių traukos akcentų.

Aktyvios ir atraktyvios veiklos visas 75 festivalio valandas neleis iškelti klausimo „ką veikti?“. Vienintelė dilema – kaip visa tai spėti?

Bilietus į „Devilstone“ platina „Tiketa“.


   

Facebook comments