Florence Welch: "Vis dar mokausi kaip dainuoti"

Projekto „Florence And The Machine“ lyderė Florence Welch prakalbo apie antrojo savo albumo įrašus ir pareiškė mananti, jog „vis dar mokosi kaip reikia dainuoti“.

Praėjusią savaitę dainą „What The Water Gave Me“ pristačiusi dainininkė teigia antrajame albume kur kas labiau kontroliuojanti savo vokalą nei debiutiniame įraše „Lungs“, kuris 2009 m. nudžiugino muzikos kritikos bei gerbėjus.

Paklausta, kaip pasikeitė jos balso valdymas antrajame albume, Florence sakė: „Vis dar mokausi dainuoti. Mokausi susivaldyti. Kai pradėjau dainuoti, visą laiką tiesiog šaukdavau. Kai pirmuosius kartus grojau baruose ir klubuose, padedama elektrinės gitaros, tai buvo vienintelis būdas atkreipti žmonių dėmesį, tačiau dabar manau, jog galiu kur kas geriau kontroliuoti savo pasirodymus. Tiesa, kai kuriose situacijose tas šaukimas vis dar pasirodo.“

Pavadinimo kol kas neturintis naujasis „Florence And The Machine“ albumas bus išleistas lapkričio 7-ąją dieną. Taip pat greitai turėtų paaiškėti ir pirmojo oficialaus būsimojo albumo singlo pavadinimas.   

Facebook comments