“Freaks On Floor” pristato naujausią kūrinį “Let Me”

Viena žymiausių roko grupių Lietuvoje – funk, grunge ir hardroką savo muzikoje jungiantys “Freaks On Floor” - gerbėjams pristato naujausią kūrinį apie draugus, įdomias vietas ir rokenrolą - “Let Me”. Tai dar viena daina iš dar šiais metais pasirodysiančio jau trečiojo rokerių studijinio albumo.

Dainą energingieji “Freaks On Floor” įrašinėjo vienoje geriausių įrašų studijų Rygoje, kur savo didžiausius hitus sukūrė ir viena garsiausių latvių grupių “Prata Vetra” vyrukai. Į pagalbą “Freaksas” taip pat “atskubėjo” ir vienas jauniausių ir talentingiausių šių dienų prodiuserių Latvijoje – grupės “PeR” lyderis Ralfsas Eilandsas.

"Darbuotis buvo labai įdomu. Studijoje kalbėjomės keturiomis skirtingomis kalbomis. Manau, tai dainai suteikė visai kitokio skambesnio ir kitokią energiją" - įspūdžiais dalinasi grupės lyderis Justinas Jarutis”.

Naujausia daina "Let Me" yra dar vienas kūrinys iš šiais metais pasirodysiančio grupės trečiojo studijinio albumo, kuris, anot grupės narių, bus brandžiausias jų kūryboje – apie gyvenimą, jo posūkius, klystkelius.


   

Facebook comments