„Funky“ ruošiasi 10-mečiui

Grupė „Funky“ ruošiasi išleisti jubiliejinį albumą - geriausių 10 metų grupės dainų rinkinį. Kol kas nežinoma, kaip vadinsis šis albumas, tačiau jis turėtų pasirodyti jau šių metų vasario pabaigoje - kovo pradžioje, o jį išleis kompanija „Intervid“.

Per grupės „Funky“ gyvavimo dešimtmetį kolektyvas išleido 10 albumų - 7 lietuvių kalba ir 3 rusų kalba. Ne kartą keitėsi grupės sastatas, dabar grupę sudaro nuo pat pradžių joje dainavusi Beata bei šokėjai ir back-vokalistai Remis ir Raimis. "Tai pats stipriausias, ilgiausiai gyvuojantis (nuo 2000 metų) ir draugiškiausias grupės sąstatas per visą „Funky“ gyvavimo istoriją! Pagrindinis mūsų sėkmės receptas tas, kad darbas grupėje vyksta vadovaujantis principu: "vienas už visus ir visi už vieną", - sako Beata.

"Kovo pradžioje ruošiamės atšvęsti savo dešimtmetį gražiu grupės „Funky“ koncertu, kuris bus rodomas per televiziją. Koncerte taip pat dalyvaus žvaigždės iš Latvijos, Estijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos", - pasakoja grupės vadybininkas Jurijus Gimaletdinovas.

Geriausių grupės „Funky“ dainų albume bus tik gerai Lietuvoje žinomi hitai, kai kurie iš jų suskambės naujai. Šiame albume bus daugiau nei 20 dainų lietuvių, rusų ir lenkų kalbomis.

O kas toliau? "Toliau bus dar daugiau gerų dainų, daugiau kalbų, kuriomis dainuoja grupė „Funky“, daugiau įdomių duetų su kitų šalių žvaigždėmis. Toliau eisime tik į priekį, vadovaudamiesi principu: nė žingsnio atgal, nė žingsnio vietoje, o tik į priekį, ir tik - su daina", - vienbalsiai tvirtina grupės „Funky“ nariai.


   

Facebook comments