Garsioji M.Jackson'o ranča atvers duris lankytojams

Pop karaliumi tituluojamas Michael'as Jackson'as paskelbė apie tai, jog jo žymioji "Neverland" ranča netrukus atvers duris 500 lankytojų. Renginys, kuriame galima bus dalyvauti tik su kvietimais, įvyks rugsėjo 13-ąją: svečiai susirinks vos vieną kartą, jie papietaus, stebės fokusininkų pasirodymus, žais žaidimus ir grožėsis daugybe rančoje prijaukintų gyvūnų.

Bilietas dviem kainuos 5000 JAV dolerių, iš kurių 1000 bus pervestas vienai iš trijų labdaros organizacijų. Likusius pinigus pasiliks Jackson'as - anot jo atstovo spaudai, jie bus panaudoti renginio reikalams.

Jackson'o "Neverland" ranča yra Kalifornijos valstijoje, Santos Barbaros mieste, joje yra visas pramogų parkas. Svečiai gaus ir po 'gėrybių krepšį' vertą 1000 dolerių bei originalų Brazilijos dailininko Romero Britto paveikslą.

Kaip pranešė dainininko spaudos atstovas, bus parduota 250 bilietų, kurių bendra vertė - 1,25 milijono JAV dolerių. Taigi, 250 000 dolerių bus padalinta trim labdaros organizacijoms: pirmoji, "The Make-A-Wish" fondas serganties vaikams, antroji - "Oneness", skirta kovai prieš rasizmą pasitelkiant menus ir muziką, ir trečioji dalis bus paskirta "E Ai Como E Que Fica" grupei veikiančiai Rio De Žaneire ir besirūpinančiai skurstančių vaikų maistu, rūbais bei medicinine priežiūra.

Buvę Jackson'o finansų patarėjai birželį dainininkui pateikė ieškinį, kurio dėka pasklido kalbos apie galima garsiojo atlikėjo bankrotą. Dėl to išsirutuliojo nuomonė, jog "Neverland" ranča, verta maždaug 12,3 milijonų JAV dolerių gali būti parduodama.


   

Facebook comments