Garsus didžėjus savo žmonai sukūrė meilės dainą

Fatboy Slim savo žmonai Zoe Ball parašė širdį virpinančią meilės dainą. Ji bus naujajame šokių muzikos genijaus albume.

Kūrinys, kurio pavadinimas - „Putting It Back Together“, vaizduoja poros siekimą sutvarkyti savo santuoką po išsiskyrimo.

Kartu ją rašė ir vokalinę partiją atliko roko grupės „Blut“ lyderis Damon‘as Albarn‘as, ir tai bus bene pirmasis kartais, kai Fatboy prabilo apie jųdviejų išsiskyrimą, praneša „The Sun“.

Draugai teigia, kad tai yra jo būdas viešai pasakyti Zoe, kad myli ją labiau nei bet ką kitą. Ir ši daina laikoma viena geriausių dainų iš naujojo atlikėjo albumo „Palookaville“, pasirodysiančio ateinantį spalį.

Kūrinyje galima rasti ir pozityvią eilutę: „I was moving forward from the point I'd come from. I was rolling, rolling, put it back together.“

Daina „Putting It Back Together“ buvo parašyta vieno išgertuvių vakaro metu, kai Albarn‘as aplankė didžėjų jo namuose Braitone.

Fatboy Slim, kurio tikrasis vardas – Norman‘as Cook‘as, sakė: „Mes abu buvome tikrai, tikrai girti ir taip sukūrėme dainą. Paprastai tu turi muzikinę liniją ir tada rašai jai žodžius bei dainuoji. Tačiau mes nusprendėme, kad ta spontaniška mūsų sukurta melodija tinka puikiai“


   

Facebook comments