Garsusis Beardyman koncertuos penktajame muzikos festivalyje „Blitzkrieg"

Balandžio 23 dieną penktus metus iš eilės Vilnių drebins elektroninės muzikos festivalis „Blitzkrieg“. Energiją spinduliuojantis renginys Vingio parko estradoje sutrauks beveik 30 atlikėjų, šokėjų bei menininkų iš visos Lietuvos ir net 4 pasaulinio garso scenos žvaigždes iš užsienio.

Lietuvoje pirmą kartą koncertuos muzikos revoliucionierius, žmogus orkestras, talentas, beatbox ritmu pavergęs visą planetą - Beardyman. ,,Šis atlikėjas yra gerai pažįstamas „YouTube“ herojus, kurio įspūdingas manipuliacijas balsu ir technika įvertino didžiausių pasaulio festivalių publika, o už humoro jausmą ir sceninį bendravimą jis daug komplimentų susilaukia ne tik iš savo garbėjų, bet ir iš scenos kolegų“, - sakė vienas renginio organizatorių Simas Meižis.

Beardyman yra pirmasis atlikėjas, Didžiojoje Britanijoje dvejus metus iš eilės laimėjęs beatbox čempiono titulą bei užkariavęs radijo ir televizijos eterį. Beardyman demonstruoja neišsemiamas balso ir technologijų galimybes gyvai įrašinėdamas savo balsą, publikos šauksmus, visa tai efektuodamas ir sudėdamas į vieną muzikinę kompoziciją.„Beardyman – tai analogų pasaulyje neturintis atlikėjas. Todėl kone puse metų dirbome, kad įgyvendintume visas technines ir finansines sutarties sąlygas, tam, kad elektroninės muzikos mylėtojai iš Lietuvos turėtų galimybę gyvai pamatyti ir išgirsti šį muzikos genijų.“- kalbėjo Simas, Lietuvos scenoje taip pat gerai žinomas Nervo slapyvardžiu.

Festivalyje „Blitzkrieg“ ketina pasirodyti ir daugiau visame pasaulyje pripažintų atlikėjų. Lietuvoje gros drum‘n‘bass dievas Limewax, laužytų ritmų meistras Bong-Ra, gyvos electro muzikos guru Zero Cash. Jiems nenusileis Lietuvos atlikėjų frontas. Renginyje pirmąkart pasirodys naujas gyvos elektronikos projektas „Vilniaus triukšmai“, kurį specialiai festivaliui sukūrė sukūrė pernai „Blitzkrieg“ išgarsėję „The Sneekers“, gerai žinomas Manfredas iš „Metal On Metal“ ir „Name Free“. Festivalyje nugaras surems Astralas ir Nervas, Amenų broliai, pasirodymus surengs Andrius Alien iš „Happyendless“, Pagalvė, Android, Aout6, Nightjar ir gausybė kitų atlikėjų bei šokėjų komandų.

Festivalio svečių laukia trys muzikinės erdvės, kuriose skambės drum‘n‘bass, techno, electro, dubstep, jungle, breakcore ir kitų stilių muzika po vienu dideliu stogu su kvapą gniaužiančiu šou. Renginio dalyviai stebės garsiausių šalies didžėjų dvikovas bei gyvos muzikos projektus. Apie festivalį kalbama visus metus, o dabar atėjo laikas patiems pamatyti, kaip dangus maišysis su žeme.
Daugiau informacijos www.blitzfest.lt

Bilietai parduodami „Tiketa“ kasose. "Music.lt" vis dar turi galimybę bandyti laimėti bilietus į šį renginį. Darykite tai .


   

Facebook comments